Android Oyunlar Dünyası

0
170 görüntülenme

Günümüzde artık akıllı telefonlar, vazgeçilmez bir parçamız haline geldi. Çünkü doktor muayenesi randevusundan, internet üzerinden alışverişe kadar, sosyal ağlardan, arama motorlarındaki sorgularımıza kadar her şeyi akıllı telefonlarımızla yapar olduk.

Biliyorsunuz akıllı telefonların %70 ine yakınını Google ın geliştirdiği Android işletim sistemli telefonlar oluşturuyor. Android işletim sisteminin, ücretsiz ve geliştirilmeye açık olması bunun en temel nedeni.

Akıllı telefon üreticileri işletim sistemlerini kendilerini göre geliştirip yeni arayüzler ekleyebiliyorlar. Elbette ilerleyen dönemlerde yeni gelişmeler de oabilir ve işletim sistemleri çeşitliliği de zamanla artabilir. Ancak şu anda Android bu sahada lider sayılabilir.

Akıllı telefonlarımız ise herhangi bir yerde beklerken iken ise, genelde kullanıcıların yaptığı telefonlarına yükledikleri android oyunları oynamaları. Gerçekten de tanımadığınız kişiler arasında bulunurken, canınız sıkılırsa yapabileceğiniz en güzel iş, telefonunuzdaki zevkli android oyunları oynamak olacaktır.

Android Oyun

Peki android oyunları oynamak için nereden yüklemeli? Oyunlar hakkında yapılan değerlendirmeler ve yorumlar gerçekten de doğru mu bunu nasıl bileceğiz.

İşte bu noktada yardımımıza Android Oyun İndirme sitesi yetişiyor. Oyunlar bizzat indirilip, çeşitli telefonlarda oynanıp ona göre oyun içinden gerçek resim ve videolar ile yorumlandırılıyor. Eğer tarzınıza uygun ise ve hoşunuza da giderse gönül rahatlığı ile apk indir linkinden indirebilirsiniz.

Google Play de yapılan yorumlar taraflı ve genelde de gerçeği yansıtmayabiliyor. Çok güzel oyunlar için, rakip firma tarafından düşük notlar verilmesi sağlanabiliyor ya da çok kötü grafiklere sahip oyunları şişirip çok iyi puanlar da verenler olabiliyor. Kısacası oyunseverler olarak bu konuda yanılabiliyoruz.

Android oyun indirme sitesi sizi bu çelişkilerin tamamından kurtaracak. Kategorilenmiş uygulama listesi ile istediğiniz yazılıma kolayca ulaşabileceğiniz site ile, oyun oynamak istediğinizde artık gerçekten tarzınıza uygun ve kaliteli oyunları seçmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.