Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Tanıtım / Android Ses Yükseltin ve Wifi Şifre Kırmayı Öğrenin

Android Ses Yükseltin ve Wifi Şifre Kırmayı Öğrenin

photo

Android kullanıcılarının geneline baktığınız da sıkça bir sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorun cihazın ses seviyesinin düşük olmasıdır. Bunu sistem aslında kullanıcıya sesin zarar vermemesi için yapar ancak gerçekten ses seviyesini düşürür. Bu sorunu ortadan da kaldırmanın bir yolu var. O da bir uygulama ile. Ses Yükseltme Programı aracılığıyla.

Cihazının en başta ses seviyesini arttırır. Normalinden iki kat yukarısına taşır. Ardından bunu yaparken ses kalitesini bozmaz. Yani cızırtı, bozuk alan gibi şeyleri yaşatmaz. Aynı zamanda kulaklıklarınızla da uyumlu çalışır. Yani sadece cihaz hoparlörünü değil cihaz dışı hoparlörü de destekler.

Sizlerde cihazınızın hem ses seviyesini hemde ses kalitesini arttırmak için bu uygulamayı indirmeli ve kurmalısınız.

Konuya Gidin;

Android Ses Yükseltme

Akıllı telefon denince ilk akla gelen işletim sistemlerinden biri Android. Hepinizin bildiği gibi gerçekten çok iyi bir işletim sistemi. Fonksiyonu bol ve kullanımı kolay. Bunu da sağlayan pek işletim sistemi bulunmamakta. Android cihazların tercih edilmesinde ki nedenlerden biri de çevrede ki Wi-Fi’lere bağlanıp internete girebilme.

Burada ortaya şifre sorunu çıkıyor. Hemen hemen her Wi-Fi’nin bir şifresi bulunmakta. Şifresini bilmiyorsak da girişimiz imkansız demekiti. Ancak Wi-Fi Şifre Kırıcı uygulaması ile şifreleri bilmeden de Wi-Fi’lere bağlanabilirsiniz.Uygulama ile istediğiniz Wi-Fi’ye tıklayıp şifresiz girebilirsiniz. Tek kötü yanı biraz zaman almasıdır.

Sonuç olarak tanımadığınız Wi-Fi ağlarına ücretsiz girmek istiyorsanız yapmanız gereken bu uygulamayı önce bilgisayarınıza indirmeniz sonra da cihaza atmanız.

Konuya Gidin;

Android Wifi Şifre Kırıcı

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

En İyi Elektrikli Süpürge Seçenekleri

Evdeki hijyeni sağlamak aslında sanıldığı kadar zor değil. Her gün düzenli olarak uygulanabilecek birkaç ufak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.