Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / İnternet / Angry Birds 2 Çok Yakında Piyasadaki Yerini Alacak!

Angry Birds 2 Çok Yakında Piyasadaki Yerini Alacak!

Angry Birds oyununu sevmeyen yoktur muhtemelen. Hem çocukların hem de yetişkinlerin gözdesi olan oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan bu oyun şimdi yeni oyunuyla karşımızdaki yerini almaya hazırlanıyor.

Rovio, yani Fillandiyalı oyun geliştiricisi tarafından bir süredir büyük bir maharetle üzerinde çalışılan Angry Birds oyununun 2.sinin hayatımıza girmesine az kaldı. 30 Temmuz gibi oyunu görebileceğimizi duyuran Rovio, bakalım ilk oyundan sonra aynı tatmini kullanıcılarına verebilecek mi?

131784

Genellikle devam oyunları her zaman bir merak uyandırsa da bu sefer Angry Birds 2’nin tüm devam oyunları arasında en önemli yere oturacağını düşünen Rovio, herhangi bir ipucu vermediğinden dolayı yeni oyunda olacak karakterler ve oyunlarıyla ilgili şimdilik hiçbir şey bilmiyoruz.7

İlk oyunda 3 milyardan fazla kişiye ulaşılması ve bu oyunun büyük bir beğeniyle karşılanması, oyun tarihi açısından da çok büyük bir Pazar oluşturdu. Sadece oyunlarda değil, doğum günü pasta modellerinden kıyafetlerdeki model figürlerine kadar çok çeşitli yerlerde kullanılan Angry Birds, çıkacak olan Angry Birds 2 oyunuyla da aynı başarıyı yakalayacak mı göreceğiz.

Bizleri hayal kırıklığına uğratmayacağını düşündüğümüz oyun, yine büyük küçük demeden hemen herkesin ilgi odağında olacak gibi görünüyor. Oyunun şu an yaşadığı en büyük problem, şu an piyasada bulunan ve çok popüler olan oyunlar karşısında bir miktar gerilemesi. Bu yeni oyunla birlikte Angry Birds yaratıcıları yine eski popülaritesine ulaşmayı hedefliyor.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Artık Facebook Messenger’da Oyun Oynanabilir

Facebook messenger son yıllarda mesajlaşma alanının lideri konumuna yükseldi. Birçok insan bilgisayar başındayken arkadaşlarıyla iletişim ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.