Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Ürün İnceleme / Apple iPod Touch Ürün İncelemesi

Apple iPod Touch Ürün İncelemesi

Akıllı telefonlar hayatımıza bu kadar girmeden önce mp3 çalarlar çok önemli bir yerdeydi. Ancak zaman içinde müzik dinleme alışkanlığımızı daha çok telefonlar aracılığıyla sürdürdüğümüz için ipodların pabucu biraz dama atılmış gibiydi. En son 2008 yılında güncellenen ve son model olarak 2008’den yılında piyasaya sürülen ipod örneklerinden başka bir cihaz piyasada yoktu.

Apple bu duruma bir dur dedi ve yeni nesil ipod serilerini sevenleriyle buluşturdu. Bu yeni nesil ipodlarda diğerlerinden farklı olarak görebileceğimiz şey ise tasarımda ortaya çıkıyor. 6,1 mm kalınlık ve 88 gram ağırlıktaki bu Apple ipodlar, “iPod Touch” olarak karşımıza çıkıyor.

iPod-Touch1

64 bit A8 yonga seti ile zenginleştirilmiş olan iPod Touch, aynı zamanda eskiye nazaran daha iyi bir kamera sistemiyle yüzleri güldürüyor. 8 MP kamera ile oldukça etkin bir kamera sistemine sahip olan bu ipod, performans olarak da güçlü bir cihaz.

iOS 8.4 ile donanımı sağlanmış olan iPod Touch, 40 saat kadar müzik dinleyebilme imkanı sunuyor. Bu cihazı kullanırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayabilir ve ne zaman ipodu şarj ettiğinizi unutabilirsiniz, aman buna dikkat!

npj5q

iPod Touch artık altın rengiyle de göz dolduracak. Sonunda gold olarak üretilen ipod, Apple’in yeni dönem volesi gibi düşünülebilir.

iPod Nano ve iPod Shuffle’ın da piyasadaki yerini aldığını belirtmekte fayda var. Bunlarda siyah, kırmızı ve gümüş gri rengi mevcutken, ilaveten lacivert, pembe ve Gold renklerine de sahip.

 

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

HTC U11 Piyasaya Çıkıyor

                Resmi olarak tanıtılan bilinen telefon markalarından olan HTC U11 modelidir. Bu HTC U11 piyasaya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.