Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Eğitim / Bazı Okulların Hizmet Puanları Güncellendi

Bazı Okulların Hizmet Puanları Güncellendi

 

Okulların Hizmet Puanları Güncellendi
Okulların Hizmet Puanları Güncellendi

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesi nedeniyle Bakanlığımıza bağlı resmi eğitim kurumlarının hizmet alanları 28/04/2015 tarihli ve 4475412 sayılı onayı ile belirlenmiş Mayıs 2015 Tebliğler Dergisinde yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Söz konusu Yönetmeliğin 38 inci maddesinin 4 üncü fıkrası ile 39 uncu maddesinin 3 üncü fıkrası gereğince, eğitim-öğretime yeni açılan ya da dönüştürülen eğitim kurumlan ile bulundukları yerleşim yerinin idari bağlılığının ve benzeri nedenlerle hizmet alanının değişmesi uygun görülen eğitim kurumlarının Valiliklerce elektronik ortamda yapılan tekliflerinin değerlendirilmesi sonucunda hizmet alanları yeniden belirlenmiştir.

Siz de okulunuzun hizmet puanlarının güncellenip güncellenmediğini kontrol etmek için, aşağıdaki linke tıklayarak il il hizmet puanlarını görebilirsiniz.

Hizmet Puanları 1 (Adana-Gümüşhane)

Hizmet Puanları 2 (Hakkari-Zonguldak)

 

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Memurlara 1 Derece Ne zaman Verilecek? Maaşlar Ne Kadar Artacak?

Memurlar, uzun zamandır bekledikleri bazı konularda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’ten gelecek haberler ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.