Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / Beklenen Oldu! Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ Görüntüleri Piyasaya Sızdı

Beklenen Oldu! Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ Görüntüleri Piyasaya Sızdı

Uzun zamandır beklenen ve merak edilen Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ ile ilgili görüntüler şimdiden internet ortamına sızdı. Genel olarak benzer özelliklerde cihazların piyasaya çıkacağı düşünülse de, görsel açıdan farklılıklar olabileceği de göz ardı edilmemeli.

Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ bir önceki modellerinden esinlenerek yapılmış gibi görünüyor. Sadece S6 Edge+ akıllı telefonunun S6 Edge’e göre daha büyük olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, zaten genel anlamda çok fazla farklılık olmayacağı az çok tahmin ediliyordu. Galaxy Note 5’in birçok üst seviye Samsung cihazının iyi özelliklerini taşıyacağı beklentisi ise bu telefonu daha merakla bekler bir kitle oluşturdu.

30552994

Henüz piyasada göremeyeceğimiz, ancak 12 Ağustos gibi görücüye çıkması beklenen Galaxy Note 5 ve S6 Edge+, 21 Ağustos’ta belirli bölgelerde satışa sunularak meraklılarıyla buluşacak.

Son dönemlerde çıkardığı her yeni cihazda bir sansasyon yaratan Samsung, Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ akıllı telefonlarında da bundan farklı bir çizgi izlemeyecektir diye tahmin ediyoruz. Telefonlar piyasaya çıktıktan sonra diğer örneklerinde olduğu gibi uzun süre konuşulacaktır.

1437557836760

Bakalım Samsung severler ve Samsung’un çıkardığu her cihazı merakla takip edenler bu yeni çıkacak iki model için ne diyecek ve Samsung diğer cihazlarda elde ettiği başarıyı Galaxy Note 5 ve S6 Edge+’te de elde edebilecek mi? Bekleyip göreceğiz…

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

IOS 11 İle Gelen 10 Yeni Özellik

Günümüz dünyasında teknolojinin her geçen gün giderek ve sürekli olarak hızla, ilerleme ve gelişme içerisinde ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.