Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Ürün İnceleme / HTC’nin Yeni Atılımı “Şampiyonlar Ligi’ne Altın Kaplama Özel M9 Tasarımı”

HTC’nin Yeni Atılımı “Şampiyonlar Ligi’ne Altın Kaplama Özel M9 Tasarımı”

HTC yine başarılı bir atılım yaparak, etkileyici bir çalışmayı sevenlerine sunmayı düşünüyor. 2013 yılında HTC One M7 ile birlikte futbol sevenler için özel bir seri hazırlamıştı. Bu dönemde de şampiyonlar ligi özel temalı HTC One M9 ile dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

2

Futbol sevenlerin yakından takip ettiği futbol dünyasında son zamanlarda kara bulutlar dolanıyor. FIFA hakkında çıkan yolsuzluk davaları nedeniyle yeni seçilen FIFA başkanı Joseph Sepp Blatter bile kısa sürede istifasını verdi. Tüm bu olumsuz durumları ve düşünceleri ortadan kaldırmak, futbolun samimi ve sıcak havasını yeniden yaratabilmek, insanların futboldan uzaklaşmasını engellemek amacı ile teknoloji devleri harekete geçti. İlk atağın geldiği HTC, 6 Haziran’da gerçekleşen Juventus – Barcelona Şampiyonlar Ligi final maçı adına piyasaya sürdüğü 24 ayar altın kaplama HTC One M9 ile piyasadaki yerini aldı.

altın-kaplama-one-m9-600x229

3-1 Barselona’nın yendiği maç sonrasında da satışların beğeniyle devam ettiği görülen bu cihaz ile beğenileri toplayan HTC, daha önceki bu tarzdaki girişimlerinin üzerine yine böyle bir çalışma yapmasıyla “Acaba tekrar eden bir gelenek mi doğuyor?” sorularını da akıllara getirdi.

Bundan sonraki süreçlerde bu maçı hafızalara kazımak isteyenlerin HTC One M9’a sahip olmak isteyip istemeyeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz. Ancak altın kaplama olan bu telefon ile ilgili firma tarafından Facebook üzerinden yapılan açıklamada ürünün oldukça pahalı olduğu vurgulandı. Bundan sonraki süreçte geliştirilecek ürünün tasarımında kaplamasının değişiklik göstereceği bekleniyor.

 

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Iphone 8 İle İlgili Yeni Bilgiler Sızıyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak ilerlemesi, gelişmesi ve değişmesi ile birlikte bazı teknolojik ürünler adeta ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.