Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / İnternet / Instagram Fotoğraflarınız İle Yazı Yazabilmeniz Bu Site İle Mümkün Oluyor!

Instagram Fotoğraflarınız İle Yazı Yazabilmeniz Bu Site İle Mümkün Oluyor!

Farklı fontlar eşliğinde yazılar yazmak, çeşitli görseller ile ilgi çekici bir imaj elde etmek elbette ki önemli olabiliyor. Aksiyon filmlerinde birbirlerine mesaj gönderen kişilerin gazete küpürlerinden aldıkları harfler ile yazı yazmaları, artık dijital ortama taşınıyor. Fakat Typetodesign adlı site, bu konuda çıtayı bir adım daha yukarı taşımış durumda. Diğer sitelerin ya da platformların aksine bu site, yazılardan değil de fotoğraflardan simgeler alarak yazı yazmanızı sağlıyor.

CGCViH4VAAAbbQG

Söz konusu site, kullanılacak olan harfleri Instagram’daki harf havuzundan tedarik ediyor. Pek çok tasarımcının ortaya koyduğu bu harfler, neredeyse 3000 çeşit olarak karşımıza çıkıyor. Site ise gayet basit bir algoritma ile çalışıyor;

Web sitesine girip, yazmak istediğiniz yazıyı ilgili bölüme yazıyorsunuz. Site ise, harf havuzundan rastgele seçtiği harfleri kullanarak yazdığınız yazıyı şekillendiriyor. Hatta, yazı içinde sevmediğiniz bir görsel varsa, onu değiştirmek de sizin elinizde.

CFyXArUWIAAKaqr

Yazınız son halini aldığında, bu yazıyı ister sosyal medyada direkt olarak paylaşıyorsunuz; isterseniz de PDF uzantılı bir çıktı ile yazınızı bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Her ne kadar çok büyük farklılıklar ya da sıra dışı işlemler yapılmasa da, sitenin bu işlevi ile keyifli zamanlar geçirmek, farklı görsellikte yazılar elde etmek ve bunları bir takım tasarımlar için kullanmak cidden ilgi çekiyor.

Mevzu bahis web sitesi ise şurada yer alıyor; http://typetodesign.com/

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Google’dan Bedava İnternet

İnternet ve bilgisayar teknolojisi kesinlikle günümüzde en hızlı gelişen teknoloji konumunda bulunuyor.  Bu kadar hızlı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.