Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / IOS 9 da Oyunlar Bozuk mu Görünüyor?

IOS 9 da Oyunlar Bozuk mu Görünüyor?

Apple’ın son güncellemesi ile birlikte, popüler bazı oyunlar App Store’dan geçici olarak kaldırıldı.

Büyük oyun firmalarından biri olan Telltale Games, oyunlarının iOS 9 ile yaşadığı uyumluluk sorunu nedeniyle onları Apple Store’dan geçici olarak kaldırdı.

IOS 9 da Oyunlar Bozuk mu Görünüyor?
IOS 9 da Oyunlar Bozuk mu Görünüyor?

Firma, yaptığı bir açıklamada sorunu gidermek üzere çalıştıklarını ve kaldırılan uygulamaların bir süre sonra yeniden indirmeye sunulacağını söyledi. App Store’dan kaldırılan oyunlar hangileri mi? Gerçekten arasında severek oynadıklarınız olabilir ama: The Walking Dead, The Wolf Among Us ve Tales of Monkey Island serisi, Back to the Future ve Poker Night 2, Sam and Max ve Jurassic Park gibi daha eski oyunlar var.

Bu oyunların iOS 9 yüklü iPhone veya iPad’de bağlantı esnasından donma, çökme ve ses kaybı gibi sorunlar yaşamasından dolayı böyle bir tedbir alınmış olduğu belirtiliyor. Telltale Games, bu sorunların nedenini araştırmaya başlamış. Sorunların çözülmesiyle birlikte oyunlar, App Store üzerinden tekrar indirilebilir hale gelecek.

IOS 9 bir çok kullanıcıyı güç tasarruf ve Telefonum nerede uygulaması ile memnun etse de oyunseverleri biraz bekletecek gibi görünüyor.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Nintendo Switch Online Playstation Plus’a Rakip Oluyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte başta gerek eğlence amaçlı gerek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.