Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / iPhone 6 Kılıfları Satışa Çıktı

iPhone 6 Kılıfları Satışa Çıktı

Akıllı telefon pazarının en büyük firmalarından olan ve kalitesi, kendine özel işletim sistemi ve ergonomik tasarımı ile birçok kullanıcının tek tercihi olan Apple yeni telefonu İphone 6 için çalışmalarını sürdürüyor.

iPhone 6 Kılıfları Satışa Çıktı
iPhone 6 Kılıfları Satışa Çıktı

 

Telefon hakkında henüz hiçbir resmi açıklama olmamasına rağmen Apple geliştiricileri ve çalışanları tarafından internete sürülen fotoğraflar doğrultusunda şekillenen bilgiler telefon henüz çıkmadan kılıflarını ürettirmeyi başardı.

Yani İphone 6’nın tasarımı şekli ve özellikle henüz netleşmemişken dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden olan Amazon üzerinde satışa çıkan İphone 6 kılıfları dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Spigen firmasının tasarladığı kılıflar kullanıcılar tarafından beğeni kazansa da firma henüz kılıfları satışa sürmedi. Satış tarihi olarak da 30 Eylül 2014 düşünülüyor.

Iphone 6 telefon kapaklarına dilediğiniz görseli ya da istediğiniz mesajı yazdırabilir, telefon kapağınızı sadece size özel hale getirebilirsiniz. Kişiye özel Iphone 6  kapağı için tıklayın.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Iphone Garanti Şartları Esnekleşiyor

                En çok tercih edilen telefonlardan biri olan ı phone, özellikleri ve işletim sistemi ile ...

Bir yorum

  1. Telefon kılıfı pazara hızla büyümeye devam ediyor. En çok satılan akıllı telefonların başında gelen iphone daha iphone 6 yı piyasaya sürmeden kılıflarının üretilmesi gerçekten çok şaşırtıcı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.