Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / İphone 6’nın Çıkış Tarihi

İphone 6’nın Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy S5 ve S5 e bağlı diğer ekipman ya da yan sürümlerini (Active, Gear vs.) çıkardı, HTC de amiral gemisi M8 i piyasaya sürdü. Ama halen Apple firması İphone 6 ile ilgili net konuşmuyor. Piyasanın arkasından gelmesi artık bazı Apple kullanıcılarını da rahatsız etmeye başladı.

Satışının Eylülün ortasında başlaması düşünülen İphone 6 un nasıl bir görüntüye sahip olacağı ve teknik özellikleri büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Ama benim kanımca ekranında büyümeye gitmemekte ısrar eden Apple bu sefer kullanıcılarını mutlu etmesi için ekranı büyütmesi gerekiyor.

İnternet ortamında o kadar yanıltıcı İphone 6 konsept telefonları var ki bu konsept telefonların büyüsüne kapılıp gerçek İphone 6 çıktığında ise şaşıranları da göreceğiz sanırım.

Konsept İphone 6
Konsept İphone 6

Resmi açıklamalar dışında bilgilerin güvenirliğinin olmadığını söylemek gerekiyor. Ancak geçtiğimiz yıl da aynı stratejiyle hareket eden Apple yine satışa çıkarmadan 1 ya da 2 hafta önce tanıtacak yeni telefonunu. O yüzden Eylül’den önce gerçek İphone 6 yı göremeyeceğiz sanırım.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Asus Oyun Severler İçin Rog Strix Fusion Kulaklık Çıkardı

Bildiğimiz gibi son dönemlerde bilgisayar oyunları çok popüler ve herkesin çok eğelenerek vakit geçirdiği bir ...

2 Yorumlar

  1. Daha iphone 4 kullanıyorum 6 çıkacak vay be 🙂

  2. Apple, WWDC etkinliğinde iPhone 6 ile ilgili sürpriz bir tanıtım yapacaktır diye düşünüyorum ve internet’te dolaşan tüm konsept görsellerinden farklı bir tasarıma sahip olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.