Mart Ayında Vizyona Girecek Güzel Filmler

0
223 görüntülenme

Mart ayı içerisinde vizyona girmesi beklenen filmler arasından, en ilgimizi çeken 3 yapımı sizler için mercek altına almak istedik. İlk filmimiz, ünlü İtalyan yönetmen ve düşünce adamı Paolo Pasolini’nin ilginç ve halen açıklanamayan cinayet öyküsüne odaklanan bir film; Imagine izle  filmi için linke tıklayabilirsiniz. Usta yönetmenin cinayet dosyası, 2005 yılında bulunmuş olan yeni kanıtlara rağmen, cinayetin perdesini aralayamamış durumdadır. Film de bu duruma uygun olarak Pasolini’nin sahip olduğu çok yönlü sanatçı kişiliğe uygun bir biyografi ve yakın dönem tarihine bir bakış filmi.  Filmin çekimleri; Fransa, Belçika ve İtalya’da tamamlanmış. Ünlü aktör William Defoe başrolde karşımıza çıkıyor. Defoe ismine, Ninetto Davoli, Riccardo Scamarcio gibi eski kıtanın usta oyuncuları eşlik ediyor. 20 Mart Cuma günü ülkemizde vizyona girecek film, büyük ses getireceğe benziyor.

Mercek Altına alacağımız ikinci filmimiz bir Türk yapımı; The Gunman Prone Gunman izle  için tıklayabilirsiniz.. Bir yol öyküsü ve dram olarak türünü adlandırabileceğimiz film, gerçek bir hayat hikâyesini temel alıyor. Filmde Türk ve Kırgız oyuncular birlikte rol almışlar. Zaten filmin çekim aşamaları da Türkiye, Kazakistan ve Kırgızistan üçgeninde tamamlanmış. Selam: Bahara Yolculuk filmi, yönetmen koltuğunda oturan Hamdi Alkan’ın 3. Uzun metraj film çalışması. İdealist bir öğretmen ve bozkırın ortasına yaptığı yolculuk temelinde, memlekete duyulan özlem, birbirinden farklı insanların yaşam öyküleri ve birbirleriyle olan kesişmeleri ve öğretmenin ideallerini gerçekleştirebilme çabasını oldukça pastoral bir dille anlatmayı başarmış. Özellikle çekimlerde yakalanan renkler ve çerçeveler ile görüntü yönetmenliği alanında güzel bir iş başarılmış. Filmin, vizyon tarihi ise 13 Mart Cuma…

İnceleme altına alacağımız son film ise yine bir Türk yapımı olan Aşkopat izle filmi için tıklayınız. Özellikle, ülkemizde reklam yıldızlığına da soyunan bir müteahhite yaptığı göndermeler ile dikkati çeken film, Karadeniz Bölgesinin çehresini değiştirmek vaadiyle yola çıkan bir müteahhittin, bir belgesel ekibine sponsor olması ve bunun çerçevesinde gelişen politik ve mistik maceraların ekibin peşini bırakmaması üzerine kurulu. Kara mizah ve politik taşlama arasında sürekli gidip gelen film bu durumu, afişini süsleyen sözler ile dile getirmekte. Belgesel sinema dalına yakın çekim teknikleri ise oldukça dikkat çekici. Oyuncu kadrosu; Adem Yılmaz, Taies Farzan Yaşar Kalyoncu gibi isimlerden oluşuyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Levent Soyarslan oturuyor. Yapımcılığı da Soyarslan’ın üstlendiği filmin gösterim tarihi 20 Mart Cuma günü.

www.filmizlebak.org yani Türkiye’nin en iyi online film izleme sitesi, yalnızca bu 3 filmi değil, aynı zamanda vizyona giren en yeni filmleri, korku, gerilim, dram, komedi ve daha pek çok türe dair en seçkin örnekleri, dilerseniz hd görüntü kalitesi ile dilerseniz de 720p görüntü kalitesi ile sizler ile buluşturmakta. Üstelik sitemize üye olarak, bütün bu filmler hakkında ki yorumlarınızı, genel olarak eleştirilerinizi ya da isteklerinizi paylaşabilir. Film izlemek isteyenler için yardımcı olabilirsiniz. Yüksek kalite filmler, zengin ve şık site tasarımı, kullanıcı dostu ara yüz gibi avantajlar, Türk ve dünya sinemasından en seçkin örneklerin bir araya getirildiği dev bir arşiv ile filmizlebak.org yeniçağın film portalı olamaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.