Nokia 9.2 PureView

0
103 görüntülenme

Nokia 9 PureView adıyla piyasaya sürülmüş olan ve piyasaya sürülen ilk beş kameralı telefon olma özelliğini taşıyan telefondan sonra, Nokia 9.2 PureWiew ile piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor. 2019’da iddialı bir çıkış yapan Nokia, 2020’de de bunu sürdürmek istiyor. Ancak, 9 PureWiew’de kullanılan işlemcinin rakiplerine göre daha eski bir işlemci ile piyasaya sürülmesinden dolayı beklenilenden daha az ilgi gören cihaz nedeniyle, Nokia bu durumdan ders çıkararak yeni modelde eksikler giderilerek piyasaya sürülecek.

İşlemci konusunda beklenen ilgiyi görmeyen Nokia 9 PureWiew’deki sorunu yaşamamak için, 9.2 PureWiew’de Qualcomm’un en güçlü mobil işlemcisi olarak dikkat çeken ve son derece beğenilen Snapdragon 865 işlemci kullanılacak. Şu an netleşmiş olmasa da, bu cihazın 5G teknolojisini destekleyeceği söylentileri de oldukça fazla.

Bu cihazda da yine Nokia 9 PureWiew’de olduğu gibi beş kameralı şekilde üretilmesi, aynı zamanda da selfie kamerası noktasında kameranın ekrana entegre edilip edilmeyeceği ise netleşmeyen bilgiler arasında yer alıyor. Cihazda yüksek bir ekran performansı beklenmekle birlikte, tasarım olarak da ince bir çerçeve ile gelmesi muhtemel. Alüminyum çerçeve ve cam gövde ile gelmesi beklenen cihazın depolama olarak da büyük bir kapasite ile gelmesi bekleniyor. 128 GB ve 256 GB olarak iki seçenekli olacak şekilde gelecek olan Nokia 9.2 PureWiew, büyük ekran telefonlar arasında yerini alacak.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.