Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Eğitim / Okulların Hizmet Puanları Güncellendi

Okulların Hizmet Puanları Güncellendi

Hizmet Puanları okulun bulunduğu konum, sınıf mevcutları okula ulaşım gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Örneğin aynı semtte ancak farklı hizmet puanlarına sahip okullar olabilir.  Hizmet puanı yüksek olan okulda bir yönden mutlaka öğretmenler açısından bir dezavantaj söz konusudur. Örneğin hizmet puanı yüksek olan okula ulaşım güçtür ya da ulaşım araçlarının uzağında olabilir.

Hizmet puanı yer değiştirmelerde çok büyük bir öneme sahiptir. Yer değiştirmelerde aynı okulu isteyen öğretmenlerden ilk önce hizmet puanı yüksek olan o okula yerleşir. Yani hizmet puanı öğretmen için çok önemlidir.

İşte Milli Eğitim Bakanlığı okulların hizmet puanlarını güncelledi. Mayıs 2014 verilerine göre Türkiye’deki tüm okulların resmi hizmet puanlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Okulunuzun yeni hizmet puanını görmek, ya da yer değiştireceğiniz okulun yeni hizmet puanını öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

İl-il, İlçe-ilçe, okulların hizmet puanlarını görmek için tıklayınız.

 

 

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Şovu Planet of the Apps Yayında

Teknoloji, insanlık tarihi boyunca gelişti. Fakat, özellikle 90’lar sonu ve 2000’lerin başında bilgisayar ve internet ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.