Piyasadaki Yerini Resmileştiren “LG G4 Stylus ve LG G4c” Akıllı Telefonları

0
377 görüntülenme

Akıllı telefonların genel olarak özellikleri dikkate alındığında hem ihtiyaç durumlarından hem de kişi zevk ve beğenilerinden dolayı bir sirkülasyon içerisinde. Kişiler o kadar çok telefon değişimi yapıyor ki firmalar da bu hıza erişebilmek için çeşit çeşit akıllı telefon üretiyorlar. LC’nin güvendiği telefonu LG G4’ten sonra son ve en yeni iki telefonu olan G4 Stylus ve G4c resmi olarak kamuoyuna tanıtıldı.

LG tarafından resmi olarak duyurulmuş olan bu cihazlar kullanıcıları tarafından merakla beklenirken resmi olarak açıklanması alıcılarını sevindirdi.

G4 Stylus: Cihazın ekran büyüklüğü 5.7 inçtir. Aynı zamanda görsel bir zenginlik oluşturan HD çözünürlüklü IPS ekrana sahip olan G4 Stylus 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahiptir.

lg-g4c-and-g4-stylus

Bu cihazda genel olarak işlemciler değişebilmektedir. İşlemcilerin değişmesi bağlantı durumlarına göre olduğundan, LTE’ye göre üretilen 1.2GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci yer almaktadır. Bunun haricinde, 3 G’ye göre üretilen 1.4GHz hızında çalışan 8 çekirdekli işlemci ile tasarlanmıştır.

G4 Stylus, microSD kart desteğini de verebilmektedir. İlk anlatılan LTE’li olanda 13 MP arka ve 5 MP ön kamera yer almaktadır. İkinci anlatılan ve 3G’li olanda 8 MP arka ve 5 MP ön kamera ile farklı seçenekler sunulmaktadır.

G4 Stylus 9.6 mm kalınlığa sahiptir. İşletim sistemi olarak Android 5.0 kullanılırken, cihaz bataryası ise 3000mAh gücündedir.

lg-g4-stylus-ve-lg-g4c-resmi-olarak-tanitildi-705x290

LG G4c:  Cihaz 5 inç büyüklüğündedir. Ekran özellikleri olarak, olarak HD çözünürlüklü IPS ekran bulunurken, aynı zamanda bu cihaz 1.2GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciye sahiptir. Bunların yanı sıra 1 GB RAM, 8 GB dahili hafızaya sahip olan LG G4c, kamera özellikleri olarak da piyasadaki diğer üst seviye telefonlarda yüksek olan kamera özelliklerine göre biraz düşük olarak 8 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahiptir.

Aynı zamanda cihazın bataryası 2540mAh gücündedir. Son dönemde birçok markanın yaptığı ve moda haline gelen orta segmentte üretilen telefonlar furyasına bu telefonla katılım gösteren LG, bu iki yeni akıllı telefonunun çıkış zamanını ve satış fiyatını netleştirmedi.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.