Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Oyun / Resident Evil 7 Geliyor

Resident Evil 7 Geliyor

Resident Evil
Resident Evil

Capcom firmasının yakın zamanda Resident Evil oyununun 7. serisini duyurmaya hazırlandığı söyleniyor. Yeni çıkacak oyunun sadece X-Box için olacağı söylense de Capcom firmasının Resident Evil 6 serisinin satış rakamlarını geçmek için her platform için geliştireceği düşünülüyor. Yani X-Box One, PS3, X360 ve belki Wii U kullanıcıları bile bu oyunu oynayabilecekler.

Şu ana kadar hiç Resident Evil oynamayanlar  için daha önceki serilerden bir kaç resim, trailer ve konusunu kısaca anlatalım. 

Resident Evil
Resident Evil

Ölümcül Deney ismiyle filmlere de senaryo konusu olan bu oyunun hikayesi şöyle:

Racoon City faciasının sorumlusu olan Umbrella Corp. zamanında geliştirdiği bir virüs sayesinde binlerce insanın zombiye dönüşmesine yol açmıştı. Bu olayın etkileri dünya çapında devam etmekteydi ve bu biyolojik silah tehlikeli çevrelerin eline geçtiğinde çok önemli bir tehdit olabilme potansiyeline sahipti. İşte bu tehdit karşısında BSAA adlı organizasyon kurulmuştu ve Chris Redfield bu organizasyonun başında görev almaktaydı ve görevi virüsü yok edip zombielerden kurtulmak.

Resident Evil
Resident Evil

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

The Room

En İyi Mobil Oyunlardan Biri The Room

Uzun zamandır bir oyunun beni bu kadar etkilediğini hatırlamıyorum. Bilgisayar dünyasında 20. yılıma yaklaşırken, oynamadığım ...

2 Yorumlar

  1. Re3 deki heyecanı ne 4 ne5 nede 6 verdi

  2. Bu oyunu arkadaşlar hep tavsiye etti bir türlü elim değmedi bir bakayım bakalım nerden indirebiliriz bu oyunu oynıcam. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.