Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Yaşam / Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2014

Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2014

Her yıl kışa girerken bu soru herkesin beynini kurcalar. Saatler ne zaman geri alınacak? Yaza girerken de saatler ne zaman ileri alınacak sorusu. Aslında her sene aynı şey tekrar eder ama nedense insanlar saatler ileri mi alınıyordu geri mi ? Hangi tarihte alınıyor sorularını sormaktan kendini alamaz. Belki işine geç kalmaktan belki de randevusunu kaçırmaktan korkar.

Son zamanlarda bir de bu uygulamadan vazgeçileceği haberi vardı belki de herkes bu yüzden tereddütte.

Ama akıllı telefonlar hatta akılsızları bile gün ışığından yararlanmak için yapılan saat değişikliklerini otomatik olarak yapar. Yani biz unutsak da akıllı telefon ve bilgisayarlarımız unutmaz.

Ancak duvarlarımızı süsleyen duvar saatleri bu işi yapmıyor maalesef. Evde ya da iş yerinde en çok bakılan mekanik cihazdır saat.

Gelelim sorumuzun cevabına.

Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2014
Saatler Ne Zaman Geri Alınacak 2014

Buna göre 26 Ekim 2014 Pazar günü saatler 1 saat geri alınacak. Yani Cumartesi gününü Pazar gününe bağlayan gece saat 04 ‘de saat artık 03 olacak.

 

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Şovu Planet of the Apps Yayında

Teknoloji, insanlık tarihi boyunca gelişti. Fakat, özellikle 90’lar sonu ve 2000’lerin başında bilgisayar ve internet ...

Bir yorum

  1. paylaştığınız konu için teşekkürler.kış geldi çattı saatleri geri alıyoruz .yine günler kısalıyor.iyi çalışmalar. teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.