Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Ürün İnceleme / Samsung Galaxy C10 Özellikleri

Samsung Galaxy C10 Özellikleri

Uzun yıllar boyunca teknoloji alanında bulunan başarısı ve ürünlerinin kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Samsung firması, gün geçtikçe hız kesmeden yeni ürünler üretmeye ve piyasaya sürmeye de devam etmektedir. Özellikle akıllı cep telefonu denildiği zaman üstün kalitesi ve muhteşem tasarımı ile müşterilerin neredeyse en fazla ilgisini çeken Samsung, özellikle Türkiye genelinde en fazla tercih edilen akıllı telefon üreten firmadır. Son zamanlarda yeni piyasaya süreceği bir telefon modeli ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Samsung firması, geçtiğimiz günlerde bu yeni tasarım harikası Galaxy C10 telefonunun teknik özelliklerini de duyurmuştur. İsterseniz gelin hep birlikte bu muhteşem telefonun teknik özelliklerini bir inceleyelim.

Samsung Galaxy C10 teknik özellikleri

                 Samsung firması tarafından 2017 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen ve daha şimdiden oldukça büyük ilgi gören Samsung Galaxy C10 modeli oldukça büyüleyici bir tasarımın yanı sıra yine oldukça kaliteli ve başarılı teknik özelliklere sahip olan bir telefon. Kesin bir bilgi olmamasına karşın Samsung firmasının bu yeni telefonunda arka ve ön kamera bulunmasının yanı sıra telefoto lens özelliği de olacağı düşünülüyor. Ayrıca bu telefonun ekran boyutunun da 6 inç olacağı kesin olarak bilinen özellikler arasında yer alıyor. 64 GB ve 128 GB olarak iki farklı depolama seçeneğine sahip olacak bu telefon şimdiden herkesin ilgisini çekmeyi başaran bir telefon modelidir.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Iphone 8 İle İlgili Yeni Bilgiler Sızıyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak ilerlemesi, gelişmesi ve değişmesi ile birlikte bazı teknolojik ürünler adeta ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.