Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / Son Zamanların Gözde Bilgisayarlarından HP’nin Pavilion x360 serisi Güncellendi

Son Zamanların Gözde Bilgisayarlarından HP’nin Pavilion x360 serisi Güncellendi

Donanım dünyası denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olarak hayatımızda yer edinen HP, Pavilion serilerinde oldukça başarılı olarak yoluna devam ediyor. Kullanıcılarının sevdiği bu seri içerisinden yer alan Pavilion x360 serisi dizüstü bilgisayarlarını güncelleyen HP, bu seriye yeni Intel işlemciler ekleyerek kendini yenilediğini duyurdu.

425940-hp-pavilion-11t-n000-x360

Artık günümüzün modası haline gelen 360 derece geriye dönebilen dizüstü bilgisayarlar, yeni kazandırılan bu özellikler ile birlikte tablet formunda da kullanılabilmektedir. Bu furya içerisinde kendine yer bulan HP de, Pavilion x360 ile ben de buradayım diyor. Hatta artık ihtiyaca ve beğenilere göre tercih edilen Intel Braswell, Core M ve Core i3 işlemci seçenekleriyle her kesimden insana hizmet götürmektedir.

hp-pavilion-x360-1

Bu yeni dönem modelleri dokunmatik ekran özelliği ile birleştirmiş olan HP, 365 derece dönebilmesinin yanı sıra cihaza yumuşak hareketler kazandırarak beğenileri üzerinde topluyor.

Bu cihazlar farklı ekran özelliklerine sahip. 1366×768 veya 1920×1080 piksel çözünürlük değerleriyle oluşturulan Pavilion x360 serisi, firmanın son anlaşmaları ile birlikte Bang & Olufsen ses sistemi taşıyorlar. Bang & Olufsen ses sistemi ise bu cihazlara yüksek kalitede mültimedya özelliği oluşturuyor.

maxresdefault

Örnek verilecek olursa, bu seride en çok beğenilen ve son derece kullanışlı olan 11.6-inç’lik model, fan olmadan çalışıyor ve 32 Whr batarya taşıyor. Ayrıca Intel Core M-5Y10C işlemcisiyle 8GB’a kadar RAM özelliği bulunan bu yeni modellerin en önemli özelliği 8 saate kadar aktif batarya ömrüne sahip olması.

Tüm modeller ortak olarak 500GB’lik HDD depolama birimini kullanıyor.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Nintendo Switch Online Playstation Plus’a Rakip Oluyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte başta gerek eğlence amaçlı gerek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.