Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Ürün İnceleme / Sony Xperia XZ Türkiye’de

Sony Xperia XZ Türkiye’de

 

Günümüz şartlarına dikkat edildiğinde ve göz önüne alındığında teknolojinin adeta insan hayatının asla vazgeçilemez bir parçası olması herkes tarafından bilinen bir gerçek haline gelmiştir. Özellikle son yıllar içerisinde her geçen gün piyasaya bir yenisi çıkmakta olan akıllı cep telefonları, hiç şüphe duymaksızın insanlar tarafından sürekli olarak ve en sık kullanılan teknolojik ürünlerden bir tanesidir. Akıllı cep telefonu denildiği zaman akla gelmekte olan oldukça başarılı ve bir o kadar da kaliteli ürünler üretmekte olan Sony, son zamanlarda teknoloji dünyasını Xperia modeli ile çalkalamıştı. Sony Xperia XZ akıllı cep telefonu modeli tüm dünya üzerinde büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Bu konuyla yakından ilgilenenler için oldukça iyi bir haberimiz var. Sony Xperia XZ modeli artık Türkiye’de.

İlgi ve merakla beklenmekte olan Sony Xperia XZ modeli artık Türkiye’de

                 Ülkemiz genelinde büyük bir ilgi ile beklenmekte olan Sony Xperia XZ modeli artık Türkiye’de de rahatlıkla bulunabilecek. Sony markasının en gözde modellerinden bir tanesi olan Xperia serisinin en fazla beğeni toplayan XZ modeli, yavaş çekim özelliği ve Motion Eye kamera özelliğine sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türkiye’de de satışa sunulacak olan Sony Xperia XZ telefon modeli ülkemiz içerisinde 3.600 lira değeri ile satışa sunulacak. Şimdiden sevenlerine duyurmaktan mutluluk duyarız.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Iphone 8 İle İlgili Yeni Bilgiler Sızıyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak ilerlemesi, gelişmesi ve değişmesi ile birlikte bazı teknolojik ürünler adeta ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.