Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / Telefonunuz Çalınırsa Ya da Kaybolursa Ne Yapabilirsiniz?

Telefonunuz Çalınırsa Ya da Kaybolursa Ne Yapabilirsiniz?

Akıllı telefon kullanıcıları artık hırsızlığa karşı kendilerini daha güvende hissedebilirler. Telefonlarını kaybedenler ve bulamayanlar da aşağıdaki adresi takip ederek telefonlarına uzaktan erişebilir, konumunu görebilir, bulmak için zil sesini çaldırabilir ve telefon kullanımını önlemek için kitleyebilir. Bunun için Google Aygıt Yöneticisini kullanmanız yeterli.

IOS da özellikle IOS 7.0 dan sonra güvenlik iyice arttırılmıştı. IOS 7 ve üzeri işletim sistemi bulunan Apple kullanıcıları telefon hırsızlarının telefondaki şifreyi bilmeden hiç bir değişiklik yapmalarına izin vermiyordu.

Telefonunuz Çalınırsa Ya da Kaybolursa Ne Yapabilirsiniz?
Telefonunuz Çalınırsa Ya da Kaybolursa Ne Yapabilirsiniz?

Android kullanıcıları Google Device Manager Servisini kullanarak telefonunuzun son coğrafi konumunu görebiliyorsunuz. Telefonunuzu 5 dakika boyunca en yüksek seste çaldırıp yerini bulmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun kullanıcı kilit şifresini sıfırlayıp kullanımını sınırlayabilirsiniz.

Bunu yapmak için Google Device Manager servisini açın Google Play kullanıcı bilgilerinizi kullanarak giriş yapın. Cihazlarınızı seçin ve istediğiniz işlemi yapın.

Google ın android cihazların güvenliğini arttırmak için kullanıma açtığı bu servisi umarım kullanmak zorunda kalmazsınız.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

TRT 4K Frekansı 2017

Merhabalar 4K yayınları izleyebileceğim bir TV satın aldım ancak henüz bu 4K denilen ya da ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.