Türkiye’nin Yenilikçi Küresel Portalı

0
95 görüntülenme

Web ortamının etkileyici markası olarak öne çıkan Bizpoint, tek çatı altında iş dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Entegre olarak çalışma gösteren sistem üzerinde farklı sektörlere ait firmalar ile karşı kolda yer alan tüketiciler bir arada yer alıyor. İş ilişkileri oluşturmayı hedefleyen etkileyici platform üzerinde üstelik satışa yönelik destekler de sunuluyor. Portal üzerinde hem firmaların hem de tüketicilerin yapabileceğini pek çok aktivite mevcut.

Firmaların Portal Üzerinde Yapabileceği Faaliyetler

İnteraktif ve proaktif çalışma anlayışını benimseyen Bizpoint üzerinde firmaların yapabileceği pek çok farklı aktivite seçenekleri mevcut. İş yeri, mekan arayışı, ürün-hizmet arayışı, profesyonel ilan yayınlama, etkinlik-kupon-fırsat yayınlama ve buluşma organize etme sıklıkla tercih edilen faaliyetlerin başında geliyor.  Üstelik dilekleri zaman tüketiciler ve iş yerleri ile canlı sohbetler edebiliyorlar. Siz de bir firma olarak Bizpoint firmasına üyelik yaptıysanız tüketiciler ve iş yerleri ile mesajlaşabilir, kendiniz için bir buluşma organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Yapılan yorumlara göre işlerinizi optimize edebilir, pazarlıklar yapabilir, bilgi isteyenlere cevap verebilir, pazarlama araçlarını kullanabilir, kampanyalar yayınlayabilir ve yeni müşteriler bulabilirsiniz.

Web Chat Canlı Sohbet Yeniliği ile Tanışın!

Müşterileri, tüketicileri ve markaları bir arada buluşturan platformda Web Chat özelliğine de yer veriliyor. Yenilikçi olan bu sohbet özelliği, özel ve grup olarak tüketicilerle veya diğer firmalarla iletişim kurmanıza aracılık ediyor. Telefon, faxs ve email yerine dilediğiz zaman canlı sohbet erişiminden faydalanabilirsiniz. Böylelikle zaman kaybı ve bekleme süresi yaşamadan iletişime geçmenin kolaylığına varacaksınız.

Web Chat’ı dilerseniz müşteri hizmetlerine destek veya satış pazarlaması amacıyla da kullanabilirsiniz. Anında fiyat belirleyebilirsiniz. Yani kısacası çok amaçlı şekilde kullanabilmeniz mümkün. Ancak firmalar ve tüketiciler kullanabileceği Chat özelliğini diğer Müşteri Hizmetleri Destek Hattı ile karıştırmamalı. Bizpoint Müşteri Destek Hattı farklı olarak hizmet veriyor. Aktif listeleme ve iş olanakları sağlayan portalın her aşaması ulaşılabilir sistem hizmeti sunuyor. Proaktif iş çözümleri vaat eden sistemde tüm kontrol kullanıcılara ait oluyor. Sizin sadece sistem üzerindeki araçları kendi statünüze ve ihtiyacınıza göre kullanmanız gerekiyor. Bizpoint hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.