Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler

Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler

Whatsapp programını kullanmıyorsanız eğer bence büyük bir eksiğiniz var demektir akıllı telefon kullanıcıları için. Günümüzde her daim internete bağlı insanlar düşünüldüğünde SMS e ücret ödemek çok mantıklı gelmiyor. Bu nedenle telefon numaraları ile kayıt olabileceğiniz Whatsapp size ücretsiz SMS hatta sesli mesajlar gönderme imkanı tanır. Son zamanlarda görüntülü görüşme desteğinin de geleceği söylenmekte bakalım yetkililer bu aşamaya geçecekler mi?

Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler
Whatsapp ta Yeni Mavi Tikler

Whatsapp kullanıcıları bilir ki bir mesaj gönderdiğinizde karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı ya da o mesajın karşıdaki kişi tarafından görülüp görülmediği önemli bir noktadır. Daha önce çift tik işareti bu işe yarıyor sanıyorduk ama bu sadece karşı tarafa ulaştığını gösteriyordu.

Şimdi ise yeni güncelleme ile tek tik işareti mesajın Whatsapp serverlarına gittiğini, çift tik işareti mesajın karşıdaki telefona ulaştığını, mavi çift tik işareti ise karşıdaki kişinin bu mesajı gördüğünü yani okuduğu anlamına geliyor.

Yani artık ben görmedim ben duymadım yok Cem YILMAZ ın dediği gibi 🙂

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Nintendo Switch Online Playstation Plus’a Rakip Oluyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte başta gerek eğlence amaçlı gerek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.