Wslik Pvp Serverler Hakkında Genel Bilgi

0
2.287 görüntülenme

Metin2 pvp serverler, içerisinde emek serverler, orta serverler, wslik pvp serverler olmak üzere 3 ana oyun üzerine kurulu belli başlı amaçları olan eğlenceli bir online oyundur.Zor sevenler için emek serverler, kolay sevenler için wslik pvp serverler, orta sevenler için orta sevenler tavsiyelerimiz arasındadır.

Wslik pvp serverler,kolay bir oynayış seven oyuncuların kitlesini oluşturmaktadır.Oyunda herşey kolay bulunur,npc de çelik, muho, zehir bulunan serverler bile vardır. Örnek vermek gerekirse; lisamt2 bu serverlere en iyi örneklerdendir. Wslik pvp serverlerde oyuncular kasmak yerine ws atmayı tercih eder oyuncu kitlesi geçmişde çok yüksek olan bu oyuna bu dönemde kitle çok düşmüştür. Neden düştü diye sorarsanız, editli pvp serverlerin var oluşu bu kitleyi çok aşağılara çekmektedir.

Wslik Pvp Serverler Hakkında Genel Bilgi
Wslik Pvp Serverler Hakkında Genel Bilgi

Pvp serverler arasında kolay oyuncu kitlesi ile bilinen wslik pvp serverlerin genel başlangıç levelleri 90’dır. Npc de çelik, muho, zehir gibi itemler bulunan ve yüksek miktarda yangla başlayan oyunlardan oluşmaktadır. Oyunda amaç ws ve lonca turnuvalarıdır. Bu tür serverlerde lonca savaşları kaçınılmazdır. Event beklentisi sürekli vardır. Wslik pvp serverler olarak sayısı azca olan oyun türümüzde skiller bile otomatik p verilir. Oyuncu tek yapması gereken efsunu atmakdır günümüzde efsun botu çıkmasıyla efsun değerleri bile artık kolaylıkla atılabilmektedir. Evet, sizleri de duyar gibi oluyorum ne yazık ki eski pvp serverleri özledik değil mi?

Yazımızın son bölümüne gelindiğinde wslik pvp serverler için mt2servers.com sitemizi ziyaret edebilir wslik pvp serverlerin en iyisini, editsizini, bol onlinesini metin2 pvp serverler tanıtım sitemizde bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.mt2servers.com/metin2.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.