Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Teknoloji / Youtube Reklamlarını Kapatma

Youtube Reklamlarını Kapatma

Youtube da müzik dinlerken ya da film izlerken video öncesi sonrası ya da içinde zırt pırt çıkıveren reklamlardan sıkıldınız mı? Hele ki Youtube un videolar arasındaki geçişlerde kullandığı video reklamlar da son günlerde insanı çileden çıkarıyor. Youtube reklamlarını kapatmak için basit bir çözümümüz var.

AD Block Pro eklentisi. Ben Google Chrome için buldum ancak diğer tarayıcılar için de uyarlanmış olabilir. Youtube hatta diğer sitelerdeki reklamlardan da kurtulabiliyorsunuz.

Youtube Reklamlarını Kapatma
Youtube Reklamlarını Kapatma

Yapmanız gereken şey Google Chrome Ayarlar sekmesini açarak. Uzantılar bölümüne gelin ve buradan Google Chrome Mağazası na tıklayın. Sol taraftaki uzantı arama kutucuğuna Ad Block Pro yazın ve aşağıdaki logoya sahip eklentiyi ekleyin.

Youtube Reklamlarını Kapatma
Youtube Reklamlarını Kapatma

Bundan sonra youtube ve diğer sitelerde reklamsız bir hayat sürebilirsiniz. Ancak, bazı sitelerde reklam görmek isteyebilirsiniz. Adres satırının sağındaki simgesine tıklayarak o site reklamları yeniden aktive etme şansınız var. Ancak sayfayı F5 ile yenilemeniz gerekiyor.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Nintendo Switch Online Playstation Plus’a Rakip Oluyor

Günümüz dünyasında teknolojinin sürekli olarak gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte başta gerek eğlence amaçlı gerek ...

Bir yorum

  1. En gıcık olduğu şey tam videonun en önemli yerinde aşağıdan youtube reklamı beliriyor. Kim kalkıpta kapatacak. Çok faydalı bir konu, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.