Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates
Başlangıç / Yazılım / Zikirmatik

Zikirmatik

Zikirmatik programında yeni değişiklikler yapıldı. Artık isterseniz belli aralıklarla sayacın otomatik artmasını sağlayabiliyorsunuz. Tıklamadan zikretmek için.

Bir yeni değişiklik ise klavye kısayolu eklendi. F7 tuşuna nerede olursanız olun bastığınızda zikretmiş olacaksınız ve sayacınız artacak. muhteşem değil mi?

Zikirmatik artık bilgisayarınızda. İstediğiniz köşeye bırakın, zaten en üstte çıkacaktır. Yani diğer açılan programlar üzerini kapayamayacak. Dolayısıyla istediğiniz an zikir edebileceksiniz. Programı en son bıraktığınız yerde açılma özelliği ve kaldığı yerden devam etme özelliği var. Ayrıca çok hızlı basılmaması için bazı önlemler alındı.

Zikirmatik
Zikirmatik

Programın kullanımı oldukça basittir. Zikret düğmesi sayacınızı 1 artırırken Sıfırla düğmesi sizden onay aldıktan sonra sayacı sıfırlar. Zikirmatik ten çıkmak için ister kapatma düğmesini kullanırsınız, isterseniz de görev çubuğunda beliren sarı yıldız simgesini sağ tuş ile tıklayarak çıkış komutuna basarsınız.

Zikirmatik
Zikirmatik
Zikirmatik
Zikirmatik

Zikirmatik tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

Programı indirmek için tıklayınız.

Hakkında Volkan ŞABAHAT

İlginizi Çekebilir

Facebook Messenger’a Yeni Yıl Güncellemesi Geldi!

Facebook Messenger’a Yeni Yıl Güncellemesi Geldi!

Her uygulamanın ve yazılımın sene sonu aktivitelerinden birisi olan yeni yıl güncellemeleri, Facebook Messenger için ...

2 Yorumlar

  1. hocam visual studio ile mi yaptınız çok benziyoda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.