Sexyko Nedir?

0
490 görüntülenme


Sexyko internet üzerinden çeşitli gruplar oluşturularak oynanan, çevrimiçi oyunlardan olan Knight Online’ın en iyi PVP oyun sunucularından (server) biridir. Knight Online ise, Noah System ve MGame Corporation tarafından tasarlanmış devasa çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası türündeki oyunlardandır. Sexyko içeriğinde birçok harita bulunmaktadır. Bunlardan en ünlü olanı ise Draki Towers isimli olan bölümdür.  SexyKo, kullanıcıların tüm istek, dilek ve taleplerini bir araya getirerek toplayan, oyunun geliştirilmesine katkı sağlayan, çok kâr amacı düşünmeyen sunucudur.

Diğer yandan, Sexyko serveri üzerindekullanıcılara sunulan birçok etkinlik vardır. Bunlardan bazıları, Death Mach Etkinliği, Dark Delos Etkinliği, Nation War Etkinliği gibi dünya genelinde katılımı olan büyük aktivitelerdir.

Sexyko sunucuları, hemen hemen her gün olaylar yaparak kullanıcıların doğru PVP’de olduğunu sürekli olarak hatırlatmaktadırlar. Güncellemeye açık imkânları ile tanınan Sexyko oyun level sınırı gün geçtikçe yükselmektedir. Öte yandan bu sınır, kullanıcıların katıldığı sınıra göre sıralanmaktadır. Her hafta gelen yeni güncellemeler sayesinde oyun tecrübeli bir ekibin geliştirme ve yapılandırma sürecinde büyümektedir. Bütün kullanıcılara hediye paketleri verilmekte, yeni katılan oyunculara ise müthiş başlangıç seviyesinin üstünde promosyonlar dağıtılmaktadır.

Sexyko Oyunu Hakkında

Oyundaki esas amaç ise; mantık olarak karşı takımın korunan kalbi denilebilecek merkezleri ele geçirmeye çalışmaktır. Takım oyun sistemi ile ilerlemektedir. Tamamlanabilecek yüzlerce görev vardır. Diğer birçok çevrimiçi oyunda olduğu gibi, seçilen karakterler güçsüz olarak doğar. Büyüyüp güçlenirken, diğer oyunların aksine, büyülenmiş malzemeler oyunculara gerçekten çok faydalı olmamaktadır. Daha hızlı şekilde ilerlemek için, karakterlerin birbirleriyle koordinasyon halinde olması ve takım çalışması halinde ilerlemesi gerekmektedir.

Takım Olarak Sexyko Oynamak

En önemli başarı getiren husus, takım olarak aynı düşünceleri paylaşabilmekten geçmektedir. Şampiyonlar etraflarındaki eşyalar ile materyallerden birikim yaptıkça ve deneyim puanları topladıkça güçlenmeye başlarlar. Sexyko, Mac OS ile Windows işletim sistemlerinde sunucu alanı girişi yapılarak kendi sitesi aracılığıyla tüm herkesin oynayabileceği bir oyun platformudur. Haydi, herkes oyuna girsin.

Kaynak: BursaGB

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.