Yatak Örtüsü Modelleri

0
195 görüntülenme

Evlerimizin her köşesinde bir ev tekstili ürününe rastlıyoruz. Oturma odalarımızda masa örtüleri, banyolarımızda ve mutfaklarımızda havlular, yatak odalarımızda ise yatak örtüsü modelleri dikkat çeken tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Gene de ev tekstilinde en çok yatak odası tekstilinin bol çeşide sahip olduğunu söyleyebiliriz. Renk renk, desen desen yatak örtüleri, çarşaflar, nevresim takımları, yastık kılıfları, yorganlar, yastıklar, battaniyeler ve pike takımları… İhtiyaçların bu derece fazla olması, ortaya birçok farklı yatak odası tekstili markasının çıkmasına ve böylece ürün çeşitliliğinin devasa boyutlara ulaşmasına neden olmuştur. En çok tercih edilen yatak odası tekstil ürünü olan yatak örtüleri de ürün çeşitliliğinde birinci sırada yer almaktadır.

Yatak odası dekorasyonu ile uyumlu seçilmesi gereken yatak örtüsü modelleri, yataklarınıza sadece estetik bir görünüm değil, aynı zamanda koruyuculuk da sağlar. Özellikle dışarıdan gelebilecek tozlardan ve kirlerden yatağınızı korumanın en iyi yolu olan yatak örtüleri, kolay temizlenebilen ve kir tutmayan kumaşlarıyla ev işlerinizi de kolaylaştırabilir. Ayrıca alacağınız yatak örtüsünün pamuklu olmasına da dikkat etmenizi öneriyoruz. Çünkü pamuklu yatak örtüleri insan sağlığı için herhangi bir sorun teşkil etmez.

Peki ya yeni sezonun yatak örtüsü modasında neler var?

Öncelikle belirtmekte fayda var, yatak örtüsü modelinizi seçerken odanın dekorasyon stilini de baz almanız gerekiyor. Aksi takdirde birbiri ile uyumsuz parçaların karmaşıklığı içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Bu nedenle yatak odanıza hakim olan renklerle kombinlenebilecek şık parçaları seçmeye gayret göstermelisiniz. Örneğin odanızı country stiline uygun olarak dekore ettiyseniz, hayal pembesi ya da bebek mavisi gibi renklerle odaya ruh katabilirsiniz. Aynı şekilde vintage stilini tercih edenlerin de dantel ve güpür detaylı yatak örtüsü modellerini seçmeleri gerektiğini düşünüyoruz.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.