Kingston’dan Dev Hafıza Kartı!

0
189 görüntülenme

Teknoloji geliştikçe pek çok değişik ve ilginç ürün kullanmaya başladık. Bu ürünlerin içinde en önemlileri ise sosyal hayatı bütünü ile etki altına alan telefon ya da tabletler oldu. En güzel anların ölümsüzleştirildiği ve paylaşımların yapıldığı bu cihazlarda veri saklamak da büyük önem kazandı. Cihazların hafızaları da bir yerde sonra yeterli gelmemeye başladı. Özelliklede 1080 P ya da 4K çözünürülüğe sahip olan videoların çok büyük yerler kaplamasıydı. Hafıza sıkıntısının fazlası ile yaşandığı günümüzde Kingston geliştirdiği hafıza kartı ile bu alanda efsaneler arasına girecek olan bir ürünün sahibi oldu.

kingston

Class 10 SD kartı ismi ile piyasaya tanıtılan ve 512 GB boyutu ile ilgi çeken yeni Kingston hafıza kartı oldukça nitelikli bir ürün olarak da görülmektedir. Yüksek boyutlu çekimlerin başarılı bir şekilde tamamlanması ve hem okuma hem de yazma hızı ile performans şartı koşan çoğu işlemin kolayca halledilmesi yine bu kart sayesinde olmaktadır.

Fotoğraf tutkunlarının çok sık şekilde kullandıkları seri çekim modu gibi oldukça hızlı işlem gerektiren modlarda da bu karttaki dosyaların çok hızlı ve atik bir şekilde yazılması sağlanır. Teknoloji piyasasındaki ciddi bir boşluğu doldurarak hem hız, hem de hafıza konusunda büyük avantajları ortaya koyan bu ürün çok kısa zamanda binlerce kişinin de ilgisini çekerek aktif bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.