6 Eylül’de Tanıtılacak Olan 6S İle İlgili Bilgiler Sızdı!

0
237 görüntülenme

Apple üreticisi IPhone’lardaki yeni modeli 6S’i çıkarmaya hazırlanıyor. 9 Eylül tarihinde tanıtılacak olan IPhone 6S ile markayı sevenler için yepyeni ve diğerlerinden çok farklı özelliklerde bir telefon geliyor.

IPhone 6 ve IPhone 6S Plus olarak piyasaya sürülecek olan yeni telefonlar ile ilgili haberler, ABD merkezli şirketin ülkedeki basınından ortaya çıktı. Yine de resmi bir açıklamada bulunmayan Apple, bu iki yeni telefonunu Los Angeles’ta kamuoyuna tanıtacak.

iphone-6s

Son dönemlerde gündemde olan Apple SİM, çıkan söylentilere göre bu yeni gelecek iki telefonda da olacak. Bu iki cihaz İOS 9 ile çalışacak. IPhone 6S’in 64 GB ve 128 GB olarak iki farklı seçenekte piyasaya çıkması bekleniyor. Şimdilik tahmin edilenlere göre ise kamera özelliklerinin de 1080 HD olacağı yönünde.

Beklentilere göre Apple bu cihazlarda diğerlerinden farklı bir kasa kullanacak. Daha iyi ve kullanışlı bir kasa planlayan Apple, yeni çıkacak ürünlerde Watch Sport’ta kullandığı 7000 alüminyum olarak nitelendirilen malzemeyi kullanarak farklılığını ortaya koyacak. Bu şekilde diğer tüm IPhone’lara göre yeni gelecek cihazın daha sağlam ve kuvvetli olacağı öngörülüyor.

iphone-6s-format-atma

Her yeni model çıktığında olduğu gibi, IPhone 6S ve 6S Plus çıktığında diğer modellerin fiyatlarının düşmesi bekleniyor. Bakalım internete sızan bilgilerin ne kadarı doğru olacak ve eski modellerin fiyatı da yeni geleceklere göre düşecek mi? Bekleyip göreceğiz..

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.