Apple MacBook Ürün İncelemesi

0
174 görüntülenme

Apple MacBook, özellikle dikkat çekici bir farklılığı ortaya koyarak fansız çalışabilen Core M işlemciye sahip bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Cihazda genel itibariyle İntel dokunuşları bulunması dikkatleri üzerinde toplarken, HD Graphics 5300 dahili grafik işlemcisi ile göz doldurmak konusunda çok başarılı.

8 GB DDR3 RAM ve 256 GB ya da 512 GB SSD dahili hafızaya sahip olan Apple MacBook, tasarım açısından da görselliği vurgulamakta başarılı. 12 inç ekrana sahip olan cihaz, aynı zamanda 2304 × 1440 çözünürlüğde ve 16:10 en boy oranında.

yeni-macbook-air

Son derece ince ve hafif olan Apple MacBook, benzerleri arasından sıyrılmış durumda. 0.92 kg gibi çok hafif bir ağırlığa sahip olan cihaz, üç farklı renkte piyasada kendine uygun bir yer ediniyor. Renk skalası olarak kullanıcılarına uzay grisi, altın ve gümüş rengi sunan Apple MacBook, güzel bir görünümün yanı sıra oldukça da sağlam yapılı. Baskı dayanımı yüksek olan cihaz, Apple’ın oldukça başarılı çalışmaları sayesinde firma klavye tasarımı olarak da farklılığa gitmiş görünüyor.

030520141043031022707_2

1 tane Type-C USB bağlantısı bulunan Apple MacBook, fiyat olarak bazılarına biraz tuzlu gelecek olsa da çok beğenildiğini söylemek gerekir.

4299 TL bir satış fiyatı belirlenen cihaz, fiyatıyla ters orantılı olarak iyi rağbet görmektedir. Ürünü kullanacak olanların memnun kalacağını tahmin etmek hiç de zor değil.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.