Asus Z87 Sabertooth Anakart Ürün İncelemesi

0
364 görüntülenme

Asus firması insanların hizmetine sunduğu muhteşem ürünler ile biliniyor. Son olarak üst seviye kullanım amacı ile üretilen anakart “Sabertooth Z87” ile öne çıkan Asus, özellikle dayanıklılık ve kalite anlamında pek çok rakibini geride bırakmayı başardı.

Aslında Sabertooth Z87, ilk başlarda Amerika Birleşik Devletleri savunma sistemleri için tasarlanmıştı. Fakat daha sonradan kamunun yararına olacak şekilde piyasaya sürüldü ve kullanıma açıldı.

3

Üründeki bileşenler oldukça sağlam ve kaliteli malzemeler oldukları için ürün bütünü ile güven veriyor. Zaten bu nedenle de Asus ürününe fazlası ile güveniyor ve 5 yıl boyunca garanti kapsamında ürünün tutulması sağlanıyor.

ASUS-Releases-BIOS-Version-1504-for-Several-of-Its-Z87-Motherboards-395908-2

Anakart üst bölümünde 2 tane fan yuvası bulunuyor. Ürünü aldığınızda paketin içinden çıkan fanların bu yuvalara yerleştirilmesi ise oldukça basit bir işlemden oluşuyor. Dakikalar içinde ürünün fan sistemi devreye giriyor. Böylece anakart üzerindeki VRM üniteleri fazladan soğutuculara sahip olmuş oluyor.

Z87-Sabertooth-_incelemax

Anakartı biraz daha incelediğinizde, termal bir zırhın anakartı sardığını geçeksiniz. Bu özelliği çoğu üründe görebilmek mümkün değil. Hem dayanıklılık hem de soğutma sistemi ile ürün verimlilik, hız ve performans olarak harika sonuçlar veriyor.

Sabertooth Z87 anakartı üzerinde Asus’un 4 yol optimizasyonu da etkin. Bu sistem ile 4 ayrı birimden verilerin alınması ve farklı kategoriler ve klasörler halinde ortaya konması sağlanıyor. Her yönü ile bu ürün, hem hız hem d performans olarak harika bir deneyim sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.