Avea İn Touch 4 Akıllı Telefon İncelemesi

0
1.009 görüntülenme

Akıllı telefon dünyasında her geçen gün büyüme devam ediyor. Gelişen bu mobil teknolojiler ile birlikte operatörlerin de birçok çalışmaları bulunuyor.

Günümüzde artık operatörler, telefon hatları dışında çeşitli özelliklerde oluşturdukları telefonlarla piyasada kendine yer ediniyor. Bu çalışmayı da diğer telefon üreticileriyle anlaşmalar gerçekleştirerek operatörlerinin isimlerinde ve markalarında telefon üretme konusunda son derece iyi konuma gelmiş durumdalar.

avae-intouch-4

4G teknolojisinin kısa bir süre içerisinde ülkemizde de kendine yer bulması beklenirken, operatörler 4G destekli telefonlar üretilme yarışı başladı. Bu yarışa inTouch 4 ile katılan Avea, “Türkiye’nin operatör markalı ilk 64-bit işlemcili” telefonunu üretmeyi başardı.

intouch2-24972

İnTouch 4, 10mm kalınlığında ve 130 gram ağırlığında, aynı zamanda ekranı da 5 inç. Tek elle kullanıma imkanı sunan telefonda en çok dikkat çeken özellik alt tarafta dizilen Android tuşları olması.

mh_avea_intouch4_01

Bu telefon son derece iyi fotoğraf çekme kalitesi ile birlikte arka taraftaki flash ışıklı 13MP kamerası yer alıyor. inTouch 4‘ün güzel bir özelliği ise arka kapağının açılabiliyor olması. Ancak, arka kapağı açabiliyor olsanız da bataryayı çıkarmanız mümkün olmuyor. Kapağı açıldığında arka tarafta 2100mAh sabit batarya, microSD kart girişi ve microSim kart girişi bulunduğunu görüyoruz. Ve evet, arka kapağı açtığınızda sizi ZTE ibaresi de karşılıyor. Avea, inTouch Çinli ZTE tarafından üretilmiş.

Arka kapakta kaygan bir plastik malzeme kullanılmış ve bu durum tasarlanması parmak izi de tuttuğundan istenilmeyen bir özelliğidir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.