Twitter’daki Meerkat Uygulamasından Youtube’a Video Aktarabilen Uygulama “Katch”

0
153 görüntülenme

Çekilen videoların anlık olarak Twitter üzerinden yayınlanmasını imkanlı kılan Meerkat, son zamanlarda hızlı bir yükselişe geçti. Kendini yenileyen ve sürekli gelişen Meerkat uygulamasında, yayınlanan videolar haber akışında yer alırken, bir yandan da kullanıcılarına bildirim gitmesine yardımcı oluyor. Bu uygulama ile çeşitli videolar paylaşılabilirken, bu yayınlanan videoları en çok kullanılan ve en geniş video içeriğine sahip olan Youtube’a aktaran bir uygulama ile kendini geliştirmeye devam ediyor.

katch-700x383

Youtube’a Katch uygulaması ile videolar paylaşılabilirken, günümüzün ve özellikle de son günlerin en popüler mobil uygulamaları arasında yer alan devam ediyor. Son zamanların en çok konuşulan mobil uygulamalarından biri olan Meerkat dikkatleri üzerinde toplamakta çok başarılı. Daha şimdiden 40 milyon dolar değere ulaşan Meerkat büyüme konusunda da birçok yatırımın akabinde ilerliyor.

20150316194203-meerkat-iphone

Twitter kendini oldukça geliştirirken, bu video paylaşımları ile ilgili uygulama Meerkat’ın yanı sıra Katch gibi birçok uygulama da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bu ve bunun gibi birçok uygulama ile kulvarında sıyrılan Twitter, uygulamaya yüklenen videoları Katch ile birlikte Meerkat uygulamasının senkronize hali videoları Youtube’a aktarmaya yardımcı oluyor. Twitter’da paylaşılan birçok video, farklı mecralarda da yayınlanmış ve daha çok kişiye ulaşmış oluyor.

Uygulamayı kullanmak ise oldukça kolay. Paylaşılmak istenen videolar Meerkat  ile paylaşılacağınan, bu videolara #Katch hastagi eklemek yapılması gereken tek şey. Meerkat uygulaması video yükleme açısından oldukça etkili olmasına rağmen Twitter’a bağımlı olması olumsuz yönü olarak algılanmaktadır. Katch uygulaması belki de bu olumsuz durumu ortadan kaldırır. Katch ile birlikte Twitter’a bağlılıktan bir nebze kurtulmuş olur.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.