Facebook Gençler İçin Yeni Uygulama Girişiminde

0
247 görüntülenme

                Sosyal medyanın ilk olarak yaygınlaştığı uygulamalardan biri facebooktur. Facebook ilk çıktığı zamanlarda insanlar eski arkadaşlarını, çocukluk arkadaşlarını kolayca bulabiliyordu. Bu şekilde duyulan facebook ailesi son yıllarda çok daha ileri seviyelere gelerek sosyal medyanın tüm nimetlerini kullanabilmektedir. Facebook Messenger uygulaması ile birleştikten sonra mesaj kutusu olarak ayrı bir alanda istedikleri gibi görüşmeler yapabilmektedir. Görüntülü, sesli konuşmalardan sonra günlük hikayeler paylaşarak arkadaşlarınıza  her günden bir anı gösterebilirsiniz. Bu yeni versiyonu ile mesajlarda çok daha aktif olacaksınız.

Fecebook son güncellemesi

                Sosyal medya uygulamalarından en aktif olan facebook son güncellemesi ile facebook Messenger  mesajlar için ayrı bir uygulama ile birleşti. Eskiden facebookta mesajlaşırken görünmüyordu. Şimdi mesaj geldiği an bildiğimi geleceği için görmemek gibi bir durum ortadan kalkmış oluyor. Yüksek rakamlardaki aktif kullanıcısı olan bu facebook Messenger platformu değişiklikler yapmaya devam etmektedir. Yaptığı değişiklikler daha çok ilgi odağı olmasını sağladığı için insanlar en güzel zamanlarını facebookta geçirmek istiyorlar.

Anlık paylaşım ile her anını paylaş

                Facebook Messenger’da anlık paylaşma bölümü ile gün içinde çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı sevdikleriniz ile 24 saatlik bir süreçte paylaşmak mümkündür. Bu özelliğin her ne kadar instagram ve snapchat’tan domine edilmiş olsa da facebook Messenger bu alanın es geçilmesine izin vermemiştir. İos ve android telefonlarda son zamanlarda güncel durumda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.