Apple Müzik Her Geçen Gün Biraz Daha Büyüyor

0
317 görüntülenme

Apple, akıllı telefon pazarının en yenilikçi firmalarından biri. Neredeyse her yıl bir yeni modeli çıkan Iphone, donanımsal ve yazılımsal özellikleri arasındaki kusursuz optimizasyon, malzeme kalitesi ve stabilite gibi özellikleriyle birçok kişinin favori akıllı telefonu.

Apple, bu özelliklerinin yanı sıra tabii ki eğlenceye de önem veriyor. Müzik için Iphone’un kullandığı uygulamanın adı Apple Music. Apple music, birçok  Iphone kullanıcısı tarafından beğeniliyor. Fakat bu beğeniyle yetinmeyen Apple, kullanıcılarına daha iyi bir müzik deneyimi sunmak için, Apple Müzik’i her dönem biraz daha geliştirmeye çalışıyor.

Apple müzik ile, dünya üzerinden binlerce şarkıcıya, müzik grubuna, albüme ve şarkıya erişebilir, kendi listenizi yapabilirsiniz. Apple müzik’İn en ilginç özelliğiyse, beklentilerin aksine, android kullanıcılarından yoğun ilgi görmesi oldu. Diğer birçok Apple uygulamasının aksine, Apple Music, android işletim sistemine sahip telefonlar tarafından da kullanılabililyor.

Apple music, birçok açıdan kendisini yeniledi. Artık şarkı dinlenirken bir taraftan da şarkının sözleri görülebilecek. Bunun haricinde, göz at seçeneği kullanılarak yeni şarkı önerilerine bakılılabiliyor. Dinlediğiniz şarkıların arşivini de tutabiliyorsunuz. Apple music, giriştiği bu yenilikler sayesinde her geçen gün biraz daha büyüyor.

Apple music, henüz piyasaya çıkışının 6.ayında en büyük rakibi Spotify’i geride bırakmayı başardır. Apple Music 10 milyondan fazla bir kullanıcıya sahip ve büyümeye devam edecek gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.