Markafoni Neden Kapanıyor

0
419 görüntülenme

               Son yıllarda internetten alışveriş insanların daha çok ilgisini çekmeye başladı. Teknolojinin gelişmesiyle internetten alışveriş yapmak çok kolay oldu. Kredi karı veya kapıda ödeme seçenekleri ile kapımıza kadar gelen sistem için bir.ok site açılmıştır. Bu e-ticaret olarak geçen isimlerin arasında yer alan markafoni  kapanmıştır. Bunun sebebi herkes tarafından merak ediliyordu. İşletmecilerin açıklamaları doğrultusunda halka daha fazla hizmet verilmeyeceği açıklanmıştır.

İşletmecilere göre kapanma sebebi

Herkesin adını duyduğu markalardan olan markofoni internet üzerinden alışveriş yapanlar için iyi bir seçenekti. Fakat son dönemlerde bu sitenin kapanmasıyla merak konusu olmuştur. İşletmecilerin açıklamaları genellikle ticaret durumlarının kolay olmadığı yönünde gitmesiyle açıklanmaktadır. Ayrıca markofoni işletmeciliği satıştan kazandıklarının çoğunu reklama harcadığı için yeterli kazanç sağlanmamış ve anlaşılarak kapatılması doğru olarak grörülmüşütür. Markofoni, 300 bin dolar ile yola çıkan işletmecileri ile 2008 de açılan bir internet sitesi olarak biliniyordu. İlk açıldığından bu yana kadar sürekli reklamları ile dikkat çeken marka planlandığı gibi ilerlemediği için kapatma kararı alınarak site kapanmıştır.

Son yıllarda baştaki ilgiyi kaybetmiş

                Markofoni internet sitesi ilk açıldıktan sonra şirket geliri her ay yüzde 30-40 artış göstermesine nazaran 2015 yılından sonra düşüşe geçmiştir. Onun önüne geçen trendyol araştırmalara göre 21. Sıraya girerken markofoni 2015 yılında 60. Sırada yerini almıştır. Bu şekilde bir kayıp yaşayan markofoni firması kapatmak zorunda kalmıştır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.