Whatsapp’a 3 yeni Özellik Geldi

0
962 görüntülenme

Whatsapp Sesli Arama Özelliğini Şimdi Kullanın

Günümüz dünyasında yaşlısından gencine, çocuğundan yetişkinine herkes tarafından kullanılmakta olan sosyal medya ve sosyal paylaşım sitelerinin kullanım oranı gerek ülkemiz sınırları içerisinde gerek ise dünya genelinde sürekli olarak bir artış içerisinde bulunmaktadır. Teknoloji çağında yaşıyor olmamız sebebi ile insanların da neredeyse tüm bilgileri, haberleri bu sitelerden ve uygulamalardan öğrenmesi oldukça normal bir olaydır. Özellikle geçtiğimiz son 10 yıl içerisinde her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başlayan whatsapp uygulaması, internet erişimi sağlandığı taktirde bizlere istediğimiz kişiyle mesajlaşma, görüntülü görüşme, sesli görüşme ve durum paylaşma gibi özellikler sunmaktadır. 2017 yılı itibari ile milyonlarca kullanıcıya ulaşan bu mesajlaşma ve konuşma uygulamasına her geçen gün de yeni özellikler eklenmektedir. İsterseniz herkes tarafından sürekli olarak merak edilmekte olan bu yeni whatsapp özelliklerine bir göz atalım.

 

Whatsapp uygulamasına gelen son 3 yeni özellik

 

Her geçen gün bir yeni özellik eklenmekte olan whatsapp uygulamasına, son gelen 3 yeni özelliğe hep birlikte bir göz atalım.

 

  • Whatsapp uygulamasına yeni gelen ve insanlar tarafından oldukça ilgi toplayan özelliklerden bir tanesi hiç şüphesiz renkli filtrelerdir.
  • Whatsapp uygulamasına son gelen özelliklerin içerisinde bir de durum/ hikâye paylaşma özelliği bulunmaktadır. Paylaştığınız anlık fotoğraflar durumunuzdan otomatik olarak 24 saat sonrasında kalkacaktır.
  • Whatsapp uygulamasına gelen diğer bir yeni özellik de mesajlar için cevap verme kısa yoludur.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.