Apple Yapay Zeka Üzerine Mi Çalışıyor?

0
545 görüntülenme

 

Günümüz şartları dikkate alındığında teknolojinin sürekli olarak ilerleme içerisinde olması, değişmesi ve aynı zamanda da gelişmesi ile birlikte teknolojik ürünler üretmekte olan şirketler ve firmalar da farklı konular üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle akıllı cep telefonları ve bilgisayar üretimi konusunda adeta adını zirveye altın harfler ile yazdırmayı başarmış olan Apple firmasının, geçtiğimiz günlerde yapay zekâ üzerinde çalışmalar geliştirdiği hakkında iddialar ortaya atılmıştı. İsterseniz bu konuya gelin hep birlikte bir göz atalım.

Apple firması yapay zekâ üzerinde çalışmalar yürütüyor mu?

Geçtiğimiz günlerde özellikle internet üzerinde yayılmakta olan iddialardan bir tanesi de Apple firması hakkındaydı. Apple firmasının yapay zekâ üzerinde çalışmalar başlattığı son zamanlarda gündemden düşmeyen konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Apple firmasının sürekli olarak yeni ürünler üretmekte olması sürekli olarak yeniliklere ihtiyaç duymasına da neden olmaktadır. Son zamanların en çok merak edilen konularından bir tanesi olan yapay zekayı, Apple yeni üreteceği cihazların işlemcisinde kullanmayı hedeflemektedir.

Apple yapay zekâ çalışmalarına başladı

                 Sürekli olarak üretim halinde olan ve başarıları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Apple firması, son zamanların en ilgi çekici tasarımı için çalışmalara başladı. Yeni üreteceği cihazlar ve teknolojik ürünlerin işlemcisi için yapay zekâ üzerinde çalışmalar yürüten Apple, tasarımları üzerinde yapmakta olduğu çalışmalara hızla devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.