Apple Yeni Sürprizler İle Geliyor

0
596 görüntülenme

Apple 400 Milyon Dolar ile Karşı Karşıya

En iyi markalardan biri olan apple firması son dönemlerde dünyanın en değerli markası sıralamasında ikinci sıraya düşmüştür. Bu da yenilikler çıkarmak için bir neden olmalıdır, apple artık yeni bir özelliği ile karşımızdadır. Daha önceden ıphone, ıpad gibi teknolojik aletlerden bulunana asistan siri artık hoparlör şeklinde karşımıza geldi. Her konuda yardım aldığınız apple’in asistanı olarak bilinene siri ile konuşarak yardım almak çok daha eğlenceli olacaktır.

Yeni bir yetenek daha ekleniyor

                Apple son sürat çalışmalarına devam ederken çıkardığı özellikler ile çok kullanışlı bir telefonunuz olacak. Son dönemde güncellenerek ios 11 işletim sistemine ulaşan apple pil sorununa yeni bir fikir ile geldi. Dark mode denilen karanlık mod ile pil daha uzun ömürlü olacaktır. Bu fikir ile çoğu kişiyi cezbeden ıphone telefonuna pil konusunun yanı sıra ekran görünümündeki farklılık da gözler önünden olacaktır. Dark mode ile apple watch kullanımı gibi aynı şekilde kullanıldığı kadarı ile pikseller kullanılacaktır.

Bir üst model Iphone geliyor

                Neredeyse her çıkardığı telefon özellikleri ile ilgileri üzerine topluyor. En son çıkan telefon işletim sistemi ile bilinen ve üzerine yenilerinin eklendiği yeni bir Iphone yolda, bu yeni model en kısa zaman içerisinde konferanslarda duyurulacağı söyleniyor. Bir diğer beklenen de ıpad pro ekranı 10.5 inç olan bu ı pad en kısa zaman içinde özellikleri hakkında bilgi verilecektir.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.