Asus Oyun Severler İçin Rog Strix Fusion Kulaklık Çıkardı

0
418 görüntülenme

Bildiğimiz gibi son dönemlerde bilgisayar oyunları çok popüler ve herkesin çok eğelenerek vakit geçirdiği bir aktivite haline gelmiştir. Bu bilgisayar oyunları için kullanılan bilgisayarların yanı sıra kulaklıklar da önemlidir. Oyun kulaklığı işlevleri daha farklı olduğu için normal kulaklık ile çok rahat oynamak mümkün değildir. Bu konuda oyun severleri düşünen asus markasının son dönemlerin oyunları için Rog Strix Fusion kulaklıklarını çıkartmıştır. Bu kulaklık computex 2017 fuarında tanıtımı yapılan ve oyun severlerin heyecan içinde piyasaya gelmesini beklediği kulaklıktır.

Bu kulaklık sayesinde çok rahat oynamak mümkün

                Asus’un computex 2017 fuarında tanıtımını yaptığı kulaklığın önemli özelliklerinden biri de 7.1 ses sistemine sahip olmasıdır. Bu Rog Strix Fusion kulaklık ses ve kalite olarak mükemmel bir kulaklık olmaktadır. Bu modelin kulaklıklarına göre farklı bir tasarıma sahip olması da dikkat çeken özellikleri arasındadır.  Bu kulaklık baykuş görünümüne sahip bir tasarımı ile oyun severleri çeken model olarak damga vurmuştur.

Mikrofonun gizlenme özeliği

                Bilgisayar oyunları seven kişilerin hayran kaldığı Rog Strix Fusion kulaklığın dikkat çeken bir diğer özelliği de mikrofon kısmının gerektiği zamanlarda içerir doğru gizlenmesidir. Konuşmadığınız zamanlarda rahat etmek için önemli bir ayrıntı olduğu düşünülmektedir. Ayrıca telefon görüşmelerini de aynı zamanda yapmak için ikinci dahili mikrofonun bulunması da kolaylık sağlayacak bir özellik olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.