Orijinal İçeriği Kontrol Etmek

0
182 görüntülenme

 

Yayınlamadan önce yeni içeriğin orijinalliğini

kontrol edin Çalışmanızın orijinalliğini kontrol etmek, ağ. Yüksek rütbelere dokunmak istiyorsanız, okuyucularımızın içerik yönetimi ve iyileştirmenin çok önemli olduğunu bilmesini istiyoruz. Bu makaleyi sonuna kadar okumanızı öneririz, böylece içeriğinizin görünürlüğünü artırmanıza yardımcı olacak farklı araçlar / teknikler ve ayrıca intihal konusunda basit kontroller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz! Öyleyse, üç dakikalık içeriğin ayrıntılarını gecikmeden inceleyelim!

İnternette intihali kontrol etmede size yardımcı olabilecek birçok uygulama / araç var, ancak mükemmel olanı kullanmalısınız!

En İyi İntihal Denetleyicisi!

En tanınmış ve en iyilerden biri intihal programı, deneme tarama ve analiz için SearchEngineReports tarafından sağlanmaktadır. Bu araç, çok yönlülüğü ile ünlüdür ve profesyoneller tarafından olduğu kadar minyatürler veya öğrenciler tarafından da kullanılmaktadır. Açıkça görmelisiniz, bu, yayınlamadan önce çalışmanızı doğrulamanıza ve hatta yeniden ifade etmenize yardımcı olabilecek tek programlardan biridir intihal tespit programı, bu yüzden onu kullanmalısınız. Bazı özellikleri şunları içerir:

  • Bu intihal programı ücretsiz olarak kullanılabilir.
  • Bu çevrimiçi intihal programı, en basit düzene sahip olduğu için çok arkadaş canlısıdır.
  • Bu aracın intihal olup olmadığını kontrol edebileceğini ve içinde kopyalar bulunan çalışmanızı yeniden ifade etmenize yardımcı olabileceğini bilmelisiniz.
  • En iyi yerleşik dilbilgisi denetleyicisine sahiptir.
  • Bu aracın yardımıyla bölümlerin yanı sıra eksiksiz belgeleri de kontrol edebilirsiniz.
  • Araç, URL girişlerine göre intihali kontrol edebilir.
  • İntihal denetleme aracı tarafından oluşturulan pdf raporları sayesinde çalışmanızı doğrulamanıza kolayca yardımcı olabilirsiniz!

Yazmadan önce önceden yazmak için zaman ayırın!

Her işten önce hazırlık çok önemlidir. Yazmaya gelince, yazmadan önce içeriği düşünmelisiniz. Bazı uygulamalar / araçlar beyin fırtınası yapmanıza ve makalede sunmak istediğiniz fikirleri not almanıza yardımcı olabilir. Şimdi asıl sorun beyin fırtınası yapmak veya içeriği yazmak değil, ancak ciddi sorunlar hem çalışma sunumları hem de intihaldir. Aşağıda belirtilen adımları izleyin ve içeriğin daha iyi optimizasyonu için araçları kullanın.

İçeriğiniz için anahtar kelimeleri bulun Anahtar kelimelerin

, arama motorunun çalışmanızı sıralaması temelinde içeriğinizin omurgası olduğunu birkaç kez belirttik, en azından sıralamada önemli ve önemli olan faktörlerden biri bunlar. İçeriğinize göre yüksek konumlu anahtar kelimeler kullanmıyorsanız, arama sıralaması sayfalarında daha yüksek konumları seçemeyeceğinizi bilmelisiniz. Anahtar kelimeleri bulabilir ve bunları sektörlere göre sıralayabilir ve eğiliminde olabilir ve benzer şekilde sunabilir, belirli bir marka veya şirkete bağlanabilecek anahtar kelime uyarıları ayarlayabilir ve ayrıca ilgili konuları keşfedebilirsiniz!

İntihal kontrolü

İntihal kontrolü, içerik yönetiminde en önemli şeydir. Yeni içerik oluşturduysanız ve intihal için kontrol etmeden yayınlamayı planlıyorsanız, tabağınızda çok fazla risk alıyorsunuz demektir. Farklı intihal türlerine ve bunların varlığına aşina değilseniz intihalin web sayfanızı veya web sitenizi çok olumsuz etkileyebileceğini bilmelisiniz, o zaman aşağıdaki noktaları okumalısınız!

  • İlk intihal türü kasıtlı intihal olarak bilinir. Bu, içeriğin web’de zaten yayınlanmış olanla tam olarak eşleştiği türdür. Kasıtlı intihal veya tam intihal en tehlikeli intihal türüdür ve bundan kaçınmalısınız!
  • İkinci intihal vakası kendi kendine intihaldir, bu tür intihal, adından da anlaşılacağı gibi, daha önce yayınladığınız kendinize ait içeriği kopyaladığınız yerdir. Öncekilerden gelen fikirleri kullanarak yeni içerik yayınlamak istiyorsanız, içeriğe atıfta bulunduğunuzdan ve bir referans eklediğinizden emin olmanız gerektiğini bilmelisiniz.
  • Üçüncü ve en yaygın intihal türü kazara intihal olarak bilinir. Bu, bilerek herhangi bir şey kopyalamadığınız türdür, ancak içeriğiniz yine de başka bir sayfada yayınlanan içerikle eşleşir. Bunun yalnızca web’deki aşırı miktarda metin içeriği nedeniyle olduğunu bilmelisiniz.

Her zaman bir miktar intihal yapma şansınız vardır ve bu nedenle uzmanlar tarafından içeriğinizdeki intihali ne olursa olsun kontrol etmeniz önerilir. En iyi intihal denetleme aracıyla içeriğin kimliğini doğruladığınızda, içeriği yayınlamak daha kolay ve risksizdir!

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.