Bambaşka Bir Fotoğraf Uygulaması, Pixelmator

0
383 görüntülenme

Fotoğraf tutkunları için geliştirilen harika bir uygulama olan Pixelmator, daha önceleri Mac ve iPad için kullanıma sunulmuştu. Aradan geçen uzun sürenin ardından iPhone için de yayına verilen bu uygulama, oldukça gelişmiş özelliklere ve farlı seçeneklere sahip durumda.

Pixelmator uygulamasının ana amacı, fotoğraf düzenlemek için gereken çeşitli özelliklere kendinde yer vererek fotoğraflar üzerinde oynanmasına yardımcı olmak şeklinde tanımlanabilir. Ayrıca, fotoğraf düzenlemeye bir platformda başladıysanız, aynı düzenlemenin devamını başka bir platform üzerinden devam ettirebilirsiniz.

Pixelmator

Uygulama bünyesinde yüzlerce sayıda farklı şablon bulunuyor. Bu şablonlardan istediğiniz bir tanesini seçerek kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Bunun dışında fotoğraf üzerindeki renk dengelerini kontrol edip düzenleyerek daha hoş ve kaliteli fotoğrafların ortaya çıkarılmasını da sağlayabiliyorsunuz. Bunlar dışında, pek çok filtre seçeneği de uygulama bünyesinde kullanılabiliyor.

Pixelmator-3.0-for-Mac-screenshot-003

Diğer yandan bu uygulamanın çeşitli çizim teknikleri ile farklı görsel oluşturmaya izin verdiğini de belirtmek gerekiyor. Çeşitli fırçaların, özel alanların kullanıldığı uygulama içinde, aynı zamanda yazı ve arka plan değişikliklerini yapmayı sağlayacak olan çeşitli teknikler de bulunuyor. Bir fotoğrafın düzenlenmesi, üzerinde yer alan imgelerin değiştirilmesi ya da bir takım unsurların eklenip çıkarılması ile ilgili akla gelen her işlemin yapılabildiği Pixelmator, piyasaya çıktığı ilk günden bu yana binlerce kullanıcı için harika bir seçenek oldu.

Eğer siz de Iphone’unuz için bu uygulamayı indirmek isterseniz, şu adresten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz; https://itunes.apple.com/tr/app/pixelmator/id924695435

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.