Seçimleri İnternetten Takip Etmek İsteyenler İçin Çevrimiçi Site Önerileri!

0
271 görüntülenme

7 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel seçimi tüm Türkiye merakla bekliyor. Bazıları televizyondan takip etmeyi planlarken, bazıları da internetin başında hem seçimleri takip etmek hem de seçimlerle ilgili yapılan yorumları okumak için bilgisayarıyla haşır neşir olmayı düşünüyor.

6e9fae7672

İnternet üzerinden seçimleri takip etmek isteyenler için, seçim sonuçlarını birebir takip edebileceğiniz birkaç site önerisini sizlere sunuyoruz. Böylelikle hem gündemden habersiz kalmayacak hem de internet sörf yaparken çeşitli yorumları okuyabileceğiniz sosyal medya hesaplarınızı takip edebileceksiniz.

Bu çevrimiçi sitelerden biri olan Anadolu Ajansı, hazırlamış olduğu seçim portalından tüm sonuçları detaylı bir şekilde yayınlamayı hedefliyor. İl il hatta ilçe ilçe sonuçları birebir takip edebileceğiniz Anadolu Ajansı portalı, Türkçe haricinde İngilizce ve Arapça yayın da yapacak.

2015-genel-secimler-7-haziran-2015

Seçimi Anadolu Ajansı portalından takip etmek isteyenler, siteye http://secim.aa.com.tr/ adresinden ulaşabilirler.

Bir diğer çevrimiçi site olarak karşımıza Haberler.com çıkıyor. Haberler.com seçim için hazırlamış olduğu seçim.haberler.com yazılımı sayesinde her il ve ilçedeki seçim sonuçlarına ulaşma konusunda son derece etkin bir portal ortaya koymuş gözüküyor.

1425457584547

Seçimi Haberler.com’dan takip etmek isteyenler, bu siteye http://secim.haberler.com/ adresinden ulaşabilirler.

Bunların haricinde çevrimiçi yayın halinde olacak olan bir diğer portal Sözcü’nün hazırlamış olduğu seçim özel sayfası. Şu an milletvekili adaylıkları sisteme girilmiş durumda. Ancak seçim yasağının ardından il ve ilçeler bazında detaylı bir seçim takip etmenize imkan veren portal, genel seçim ile ilgili meraklarınızı giderecek.

Seçimi Sözcü’nün hazırlamış olduğu portaldan takip etmek isteyenler, bu siteye http://www.sozcu.com.tr/secim2015/ adresinden ulaşabilirler.

 

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.