Bilgisayar Başında Bir Ölüm Daha

0
1.466 görüntülenme

Online oyunlar insanları kendilerine o kadar bağlamış durumdaki bir kaç kez bilgisayar başında çok uzun süre kaldıkları için ölen insanların haberlerini okumuştuk. Bu sefer yine Çin’de tam 19 saat aralıksız bilgisayar karşısında oyun oynayan bir genç internet kafede yaşamını yitirdi.

World of Warcraft isimli oyuna kendini aşırı kaptırarak hayatını kaybeden gencin asıl ölüm sebebi için henüz net açıklama yapılmasa da uzmanlar yeterli sıvı alınmaması ve havasızlığa bağlı olarak kalp ya da beyin damarlarında oluşan akut bir kanama ya da damar çatlaması olabileceğini belirttiler.

İnternet kafenin güvenlik kamerasındaki kayıtlarda, gencin önce şiddetli bir şekilde öksürdüğü tespit edilmiş.Daha sonra arkadaşlarının verdiği ifadeye göre koltuğa yığılıp kalmış. Ayrıca gencin şiddetli öksürükle birlikte ağzından kan geldiği de görülmüş.

Bilgisayar Başında Bir Ölüm Daha
Bilgisayar Başında Bir Ölüm Daha

Aman ha gençler her şeyin azı karar çoğu zarar. Sanal alemde oyun oynayarak belki geçici bir haz duyuyorsunuz ama sizden çaldığı zaman çok daha değerli, ilerde bu zamanları daha iyi değerlendirmediğiniz için pişman olmayın.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.