Gece Çekimlerinde Harikalar Yaratmak İçin Selfie Işıkları Üretildi!

0
715 görüntülenme

Dünyadali selfie tutkunluğu gün geçmiyor ki yeni bir gelişmeyle çalkalanmasın. Selfie çekmeyi çok sever bir global toplum haline geldi. Hatta nereye gidersek gidelim sürekli bir selfie çekme derdindeki insanlar görüyoruz. Bu durum hem paylaşımları hem de neşelerin yerine gelmesini desteklediği için güzel de bir yaklaşım oluyor.

jidori_23_01

Ancak selfie ile ilgili en büyük problem, ön kamera sistemindeki ışık yetersizliği nedeniyle iyi çıkmayan fotoğraf kareleri oluyor. Bunun için öncelikle ön kameraların kaliteleri arttırılıp daha sonrasında da selfie çekimlerine destek olabilmesi için telefonun ön yüzüne led ışıklar yerleştirilse de istenilen sonuçlar elde edilemedi. Bu nedenle, flaş ışıkların yüzlerdeki yansımasını çok sevmeyen insanlar gece çekimlerinde selfie çekmek konusunda halen tereddütte kalıyorlar.

Bu konudaki açık noktayı yakalayan bir firma selfie severlerin imdadına koştu ve gece çekimlerinde bile muhteşem pozlar verilebilmesini sağlayacak bir “Selfie Işığı” üretti. Bu ışık diğer led ışıklardan farklı olarak sadece flaş görünümü değil, gün ışığına yakın bir ışık göndererek yüzlerin aşırı parlamasına ve fotoğrafların sönük kalması problemine bir çözüm oluyor.


selfie1

Piyasadaki bulabileceğimiz ismiyle “Kira” yani selfie ışığı, fotoğraf severler tarafından çok beğenileceğinin sinyalini şimdiden verdi. Meraklı gözlerle bu ürünü inceleyen insanların selfie çubuğundan sonra kullanacakları en önemli aksesuarlardan biri kuşkusuz ki bu selfie ışıkları olacak.

Daha güzel fotoğraflar için bu ışıklara ulaşmanın tam zamanı! En güzel gece çekimleri için bu ürün biçilmiş kaftan.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.