Bla Bla Car Uygulaması İle Yolculuklarınıza Renk Katın!

0
411 görüntülenme

Teknoloji geliştikçe her geçen gün farklı birçok yeni uygulama karşımıza çıkıyor. Hem bu şekilde uygulamalar sayesinde internet ortamında daha aktif olunması sağlanırken, bir yandan da bu uygulamalar faydalı şeylerin ortaya çıkması için ön ayak oluyor.

antoine-corbineau-talkie-walkie-blablacar-2

Bla Bla Car da son dönemlerin en çok indirilen ve çok sevilen uygulamalarından biri. Bir yolcu paylaşım sitesi şeklinde çalışan uygulama sayesinde kişiler birlikte yolculuğa çıkabilecekleri kişilerle bir araya gelerek, aynı güzargahta hem konforlu hem de daha uygun fiyatlarla yolculuk yapabilme imkanına sahip oluyorlar.

Bu uygulama sayesinde farklı insanları tanıma fırsatı bulan sürücü ve yolcular, böylelikle çeşitli arkadaşlıklar kurarak sosyal hayatlarına da renk getirmeyi başarıyorlar. Aynı zamanda şehir değiştirirken bu uygulamayı kullanmamış olsanız da gideceğiniz şehirde araç bulmanıza yardımcı olan Bla Bla Car uygulaması, hemen her noktada en büyük yardımcınız olmaya aday gibi duruyor.

750_BlaBlaCar

Öğrenci ağırlıklı bir kullanıcı kitlesi bulunan Bla Bla Car uygulamasını daha büyük yaşlardaki kişiler de artık tercih etmeye başladı. Bu uygulamanın güvenliğinden çekinerek uzak durmak gerektiğine inanlar için, uygulamanın oldukça güvenilir olduğunu söylemek yalan olmaz. Uygulamaya Facebook aracılığı ile bağlanabilme durumundan dolayı kişi profillerinin görülme olanağı da bulunuyor. Kadınlar için “sadece kadın” seçeneğinin bulunması da bu konudaki hassas kişiler için bir şekilde rahatlık sağlıyor. Yine de uygulamanın güvenilir olup olmadığı kanaatine varmak tamamen kişilere bağlı, bunu da söylemeden geçmemek gerek.

Uygulamaya ulaşmak için,

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comuto

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.