Huawei Ascend G7 Akıllı Telefon İncelemesi

0
421 görüntülenme

Günümüzde artık telefonlar o kadar akıllı ki hayatımız her yerindeler ve onlardan vazgeçemiyoruz. Hem sevdikleriniz ve hem de sizin için en gerekli teknolojik cihazlar kuşkusuz ki bu akıllı telefonlar. Çeşit çeşit ve farklı özellikteki bu akıllı telefonlarla neredeyse akla gelen her şey yapılabildiği için herkes açısından çok önemli.

Huawei-Ascend-G7-2

Bu kadar önemli ve özellikli telefon içerisinde dikkat çeken ve şimdiden çok beğenildiği için tercihlerde yukarılara çıkan Huawei Ascend G7, oldukça sağlam kaliteli yapılı olarak üretilmiş olmasının yanı sıra uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir.

akilli-telefon-huawei-ascend-g7-html2

Telefon üzerinde ön tarafında herhangi bir tuş bulunmamakla birlikte, telefonun sağ tarafına konumlandırılmış olan 3 tuş vardır. Bu sağ tarafta güç tuşu, ses tuşu ve sim kart girişleri bulunur.

5.5 inçlik büyük ekranıyla çok etkin bir görsellik oluşturan Huawei Ascend G7’de en dikkat çeken özelliklerinden birisi uzun süre telefon kullanıldığında bile elde herhangi bir rahatsızlık ve terleme hissi yaratmamasıdır.

414940232928

Huawei Ascend G7 akıllı telefonu üstün bir ekran kalitesiyle üretilmiştir. 720 p ekran kullanılan Huawei Ascend G7, 7.6 mm kalınlığa sahiptir. Ayrıca 165 gram ağırlığa ve 1280 X 720 çözünürlüğe sahip olan LTPS ekrana sahiptir.

Metal bir gövdesi bulunan Huawei Ascend G7, 64 bit işlemciyle oldukça etkili bir çalışma prensibi bulundurur. Yuvarlanmış ve kolay kullanım sağlayan köşeleri ile dikkat çeken Huawei Ascend G7’de metal gövde yapılmış olması da sağlamlığı ve dayanıklılığı arttırmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.