İşte Karşınızda Samsung Gear S2

0
316 görüntülenme

Teknoloji gelişmeleri o kadar hızlı ve ilginç şekilde gerçekleşmeye başladı ki kimi zaman takipçilerin ürün grupları hakkında kafaları bile karışır oldu. Özellikle son atılım olan ve büyük bir pazar haline gelen akıllı saat ürünlerinde gerek şekillerden, gerek ise işlevlerden ötürü pek çok farklı ürün tipi gündem olmaya başladı. Samsung da her teknolojik ürün pazarında olduğu gibi bu pazarda da zirveye oynayan bir marka olarak ürünlerini sergilemektedir. Son olarak ise uzun süreli geliştirme aşamalarının ardından ortaya çıkarılan ve marka için bir ilk olan daire şekilli akıllı saati ile gündeme gelen Samsung, Gear S2 adı verilen bu ürünü 3 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek olan IFA (Berlin’de) etkinliğinde tanıtmayı planlamaktadır.

Gear-S2-White

Bu güne kadar paylaşılan pek çok görsel her ne kadar ürün hakkında bir takım bilgiler vermiş olsa da genel anlamda tasarım ile ilgili detaylı yorumlar yapılamamaktaydı. Ancak son paylaşılan görsellerin ardından Samsung Gear S2 ile ilgili net şekilde konuşmalar yapılır oldu.

Samsung’un deneyimli çalışanlarından biri olan Dennis Miloseski, İnstagram hesabından bir takım fotoğraflar paylaştı. Samsung’un bugüne kadar yayınladığı görseller ile birebir uyuşan fotoğraflarda, genel anlamda tasarım da ortaya konuluyor.

samsung-gear-s2-sdnj-1439503376

Ürünün teknik bilgilerinden biraz olsun bahsetmek gerekirse, döndürülebilir kenar ve 360 x 360 dokunmatik ekran özellikleri ile ürünün öne çıktığı görülüyor. Diğer taraftan 1.2 GHz dual-core (çift çekirdek) işlemci, 50 MHz Mali – 400 MP4 GPU ve 4 GB hafıza ile ürün ciddi bir kullanım avantajı sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.