Kişiye Özel Telefon Kapakları

0
731 görüntülenme

Geçtiğimiz gün  internet üzerinde cep telefonum için koruyucu bir kapak arıyordum. Bir çok siteden baktım, fiyat karşılaştırması yaptım ama farklı bir şeyler arıyordum. Diğer tüm sitelerde hep aynı görselller, aynı şekiller vardı. Derken sanakapakolsun.com sitesini buluverdim.

Kişiye özel telefon kapakları sağlayan firma isterseniz çok geniş model ve seçenek portföyünden kapakları sizle buluşturuyor, isterseniz de kendi kapak tasarımınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz.

Sipariş vermeden önce soru işaretleri doluydu kafamda. Kapağın kalitesi, baskının kalitesi ve ilerde akıp akmayacağı ya da solup solmayacağı ile ilgili. Ancak siparişim elime ulaştığında anladım ki gerçekten çok kaliteli bir iş çıkarmışlardı. Eklediğim görsel ve yazılar kabartma haline getirilmişti. Gerçekten herkesin gıpta ile bakacağı mükemmel bir kapak yapmışlardı.

Kendi tasarladığım kapakların görselleri aşağıda. Üzerlerine tıklayarak resimleri büyütebilirsiniz.

Kişiye Özel telefon Kapakları
Kişiye Özel telefon Kapakları
Kişiye Özel telefon Kapakları
Kişiye Özel telefon Kapakları

Sizde kişiye özel telefon kapağı yaptırmak isterseniz bu siteyi gerçekten öneririm. Gnçtrkcll’li lere kampanyası felan da var. Farklı bir hediye vermek istiyorsanız ya da farklı olmak istiyorsanız kaçırmayın derim.

CEVAP VER

Lütfen mesajınızı giriniz.
Lütfen isminizi giriniz

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.